У Криму засудили кримчанина до трьох років колонії через кинутий у будівлю окупаційної адміністрації “коктейль Молотова”
У тимчасово окупованому Криму незаконне формування, що називає себе “Совєтським районним судом”, засудило 25-річного кримчанина Азіза Фейзуллаєва до трьох років колонії. Чоловіка звинуватили в тому, що він кинув “коктейль Молотова” в будівлю окупаційної адміністрації села Пушкіне Совєтського району Криму.
Про це повідомляє “Крим.Реалії” з посиланням на незаконне формування.
За версією “суду”, на початку червня 2022 року в нічний час, перебуваючи за місцем свого проживання, чоловік виготовив саморобні запальні предмети. Після цього він вирушив до будівлі адміністрації Пушкінського сільського поселення, підпалив пляшки з горючою сумішшю і закинув їх через вікно в приміщення.
Повідомляється, що внаслідок зазначених дій сталося займання депутатської кімнати та знищення частини майна.
Окупаційний “суд” заявив, що підсудний винним себе у висунутому йому обвинуваченні “визнав повністю”, однак від надання свідчень відмовився на підставі положень ст. 51 Конституції РФ.
Суд визнав підсудного винним у скоєному злочині, призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму. Також з підсудного стягнуто суму матеріальних збитків у розмірі 700 065,86 рубля, йдеться в повідомленні.
Вирок Фейзуллаєву оголосив незаконний “суддя” Ігор Бражник.
Публічних коментарів засудженого чи його захисту немає.
У червні 2022 року російські телеграм-канали повідомили, що в Криму невідомий кинув пляшку із запалювальною сумішшю в будівлю російської адміністрації села Пушкіне.
8 червня в Криму російські силовики затримали 25-річного жителя Совєтського району. Як повідомив затриманий, він кинув запальні суміші на знак протесту проти повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Родичі затриманого Азіза Фейзуллаєва заявили, що він міг дати свідчення проти себе, перебуваючи під тиском.
Як відомо, в тимчасово окупованому Криму та Севастополі продовжують переслідувати тих, хто виступає проти вторгнення Росії в Україну. За даними української влади, не менш ніж 142 жителі Криму притягнуто до адміністративної відповідальності за “дискредитацію” російської армії.
Як відомо, окупаційна влада Севастополя запустила чат-бот для доносів на тих, хто підтримує українську владу. Також стало відомо, що під час в’їзду до Севастополя російські поліцейські почали зупиняти й перевіряти всі автомобілі з українськими номерами.
Напередодні Кримськотатарський ресурсний центр закликав кримчан надсилати йому фотодокази автомобілів із символом Z.
Фото із зафіксованим злочином просять надсилати в Signal та Telegram за номером телефону +38 067 343 74 54.
Не всі протестувальники на півострові підтримують територіальну цілісність України. Деякі, як зауважує Представництво президента в АРК, виступають проти війни з міркувань боротьби проти путінського режиму.
Раніше ZMINA окреслила факти висловлювань кримчанами незгоди з війною Росії проти України, через які їх переслідує окупаційна влада на півострові.
Російська Федерація під час повномасштабного вторгнення в Україну вчиняє геноцид проти українського народу, який супроводжується фільтрацією населення, воєнними злочинами та злочинами проти людяності.
За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, Кремль не збирається обмежувати свою військову агресію сходом і ставить за мету повне знищення України.
Нагадаємо, українська влада анонсувала плани з деокупації Кримського півострова. Представництво президента України в Автономній Республіці Крим оприлюднило детальну інструкцію, як діяти цивільним під час бойових дій у Криму та деокупації півострова.
Напередодні повідомлялося, що в тимчасово окупованій Керчі російські силовики затримали 30-річну місцеву мешканку за побажання в телеграм-чаті смерті військовим РФ, які беруть участь у війні в Україні.
Раніше ZMINA окреслила факти висловлювань із боку кримчан незгоди з війною Росії проти України, через які їх переслідує окупаційна влада на півострові.