Найближчі події
За результатами програми учасники матимуть можливість отримати роботу в одній з освітніх команд: МОН, Українського інституту розвитку освіти, Українського центру оцінювання якості освіти, Інституту освітньої аналітики, стати частиною Команди підтримки відновлення та реформ МОН, Офісу впровадження НУШ. Мета співпраці — утілювати стратегічний план МОН "Освіта переможців".
Подія відбудеться у форматі офлайн у Медіацентрі Україна, Київ, Грінченка, 9 (Urban Space 500). Планується трансляція українською та англійською мовами на фейсбук-сторінці ІМІ.
Для участі у відборі на навчання охочі мають заповнити форму до 25 вересня.
Виставка "Скарби Криму. Повернення" у Скарбниці Нацмузею історії України працюватиме з 5 липня (10:00 – 18:00) за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 9
Події, що вже відбулися
Після звільнення такі люди не можуть надати документи, які за законом підтверджують їхнє незаконне увʼязнення, наголошують правозахисники та вказують на низку недоліків у державному захисті потерпілих від незаконного ув’язнення
У межах презентації відбудеться дискусійна панель, присвячена осмисленню культури корінних народів Криму
Дедлайн подання заявок — 14 жовтня. Відібраним учасницям повідомлять про деталі заходу.
Запрошуємо до онлайн-трансляції другого Конгресу жінок Донеччини “Від рятування до миробудування. Участь жінок у процесах відновлення України в контексті виконання порядку денного “Жінки, мир, безпека”, який відбудеться 11 жовтня в Києві. Відновлення Донецької області та роль жінок у повоєнних стратегіях громад і регіону – ключові теми Конгресу. Навколо них зберуться понад 130 представниць активного жіноцтва Донеччини, а також пре
Другий фестиваль "Протасів Яр" продовжуватиме основну мету заходу – популяризацію сучасного і традиційного мистецтва, української історії, правозахисних ініціатив і вшанування пам’яті про Романа Ратушного, справа якого триває й після його смерті.
Як готуватися до інтерв’ю з людиною у втраті: коректні/некоректні запитання, право героя/героїні відмовитися на будь-якому етапі, реагування журналіста/ки на сльози та емоції тощо, посткомунікація.
Учасниці/ки, які візьмуть участь принаймні у 2/3 воркошопів та нададуть зворотній зв'язок організаторам, отримають електронний сертифікат.
Тренінги відбудуться у Києві для журналістів та організацій із Півдня та Сходу України 12-13 вересня, Києві для журналістів та організацій із центральної та північної України 17 вересня та у Львові для журналістів та організацій із заходу України 19-20 вересня
Навчання відбуватиметься у два етапи: у форматі онлайн і офлайн та буде безкоштовним. До участі у онлайн частині навчання запрошуються всі бажаючі, які відповідають визначеним критеріям.
Проєкт отримав назву "Кримський лекторій" та стартує у межах іншого проєкту – "Bilgi ve medeniyet – halqnıñ hazinesi". Знання та культура – скарбниця народу", підтриманого Українським культурним фондом
Про розробку редакційних правил розповість Отар Довженко, креативний директор Lviv Media Forum, ментор редакцій у проєкті КЖЕ.
До обговорення запрошують журналістів, редакторів, медіаспільноту, партнерів з розвитку та усіх зацікавлених в темі гендерної рівності в українських медіа.
Коли: перша група зустрічається 10 серпня, друга група – 11 серпня. Обов’язковою умовою є зустріч-знайомство онлайн 9 серпня. Місце проведення заходу дізнаються відібрані учасниці.
Потрібно написати есе у вигляді Листа до дітей, які проживають на тимчасово окупованій території, в якому продемонструвати бачення реалій, в яких живуть однолітки під російською окупацією та висловити їм підтримку
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.