Найближчі події
В рамках проєкту, буде підтримано 50 регіональних медіа-ініціатив, які отримають фінансову допомогу в сумі еквівалентній 650 євро.
Жіноча академія репортерок включає навчальні семінари в Польщі, а також конкурс на кращу публікацію з можливістю презентувати свою роботу на вернісажі в Берліні, який відбудеться в грудні цього року.
Під час програми планується запустити або перезапустити мінімум 15 українських редакцій. Програма розрахована на 11 регіонів України
Програма триватиме з 1 листопада 2023 року до 30 червня 2024 року. Вона включатиме візит до офісу Радіо Свобода в Празі для додаткового професійного розвитку.
Події, що вже відбулися
Ми бачимо, як у боротьбі за краще майбутнє в один момент вона накладає макіяж, щоб приховати синці, а в наступний — виголошує промову в ООН. Але напруга наростає, і постає ключове запитання: чи можливо змінювати і світ, і себе водночас?
Учасники конференції представлять статистичні дані та докази про системність викрадень, катувань та залякувань українських журналістів росіянами.
Шукайте стріми на ютуб- та фейсбук-сторінках "Суспільне Культура", а також у фейсбуці Docudays UA.
Для участі потрібно подати три статті опубліковані в період з 1 червня 2022 року по 31 травня 2023 року. Вони мають бути перекладені на англійську мову.
Учасниці/ки програми отримують компенсацію за проїзд до Братислави, стипендію розміром 400 євро на місяць, а також фінансову допомогу на продукти харчування, необхідні засоби гігієни, консультації щодо оформлення документів на тимчасове перебування у Словаччині та психологічні консультації за запитом.
Метою круглого столу – сприяння процесам реінтеграції деокупованих територій до інформаційного простору України.
Відвідувачі виставок “Крим. Інший погляд” побачать графічні роботи XIX ст. зі зображенням архітектури, побуту, вбрання кримських татар, живопис періоду перших десятиліть після депортації, скульптуру, живопис, плакати сучасних художників
Трансляція панельних дискусій здійснюватиметься на сторінці ІСАР Єднання
Захід відбудеться у виставковій зоні у форматі "Цукерня", яка триватиме з 14:50 до 16:20
Документ визначає охорону баз даних, врегульовує авторське право на результати роботи штучного інтелекту, формулює поняття фотографічного твору, актуалізує питання службових творів і вперше регулює сирітські твори.
На події підійматимуться питання стану демократії та громадянського суспільства під час війни. Також спікери міркуватимуть на тему впливу демократії на міжнародну підтримку України та боротьбу з росіянами.
Фестиваль відбуватиметься з травня до вересня 2023 року. Захід популяризуватиме правозахисні ініціативи, українську історію, сучасне і традиційне мистецтво та плекатиме пам’ять про Романа Ратушного, справа котрого триває й після його смерті.
Спікером виступить експерт Платформи прав людини, медіаюрист Микола Гринишак.
Стрічка підіймає питання тенденцій, статистичних змін, сервісів надання допомоги та прикладів конкретних проблем із якими звертаються постраждалі
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.