У екскерівника “департаменту війни” Мамедова забрали решту повноважень у керівництві ОГП

Дата: 10 Липня 2021
A+ A- Підписатися

Заступника генерального прокурора України та колишнього очільника Департаменту нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту Гюндуза Мамедова позбавили керівництва департаментом захисту інтересів дітей та протидії насильству, крім того, він припиняє взаємодію з Тренінговим центром прокурорів.

Про це повідомили на сайті Офісу генпрокурора.

Гюндуз Мамедов

Наказ №226 від 8 липня “Про розподіл обов’язків між керівництвом Офісу Генерального прокурора” підписала очільниця Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова

Департамент захисту інтересів дітей очолив заступник Венедіктової Ігор Мустеца, а Тренінговим центром прокурорів керуватиме заступник генпрокурора Олексій Симоненко.

Нагадаємо, на початку липня поточного року, заступника генерального прокурора України Гюндуза Мамедова позбавили доступу до державної таємниці.

Після цього генпрокурорка Ірина Венедіктова зустрілася з представниками правозахисних організацій. Венедіктова повідомила правозахисникам, що СБУ надіслала їй “листа про порушення Мамедовим режиму доступу до державної таємниці”. І на підставі цього листа, “чітко дотримуючись встановленого порядку і процедури”, генпрокурорка забрала доступ до держтаємниці, пише правозахисниця Євгенія Закревська. Венедіктова заявила, що керування департаментом без доступу до держтаємниці неможливе. 

Адвокати Мамедова звернулися до Служби безпеки через інформацію про “таємні листи”, які нібито стали причиною його усунення з поста керівника Департаменту нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. 

Фотографія обкладинки: з відкритих джерел

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter