Прокуратура АРК інкримінує держзраду 702 громадянам України в Криму

Дата: 08 Вересня 2022
A+ A- Підписатися

Прокуратура Автономної Республіки Крим та Севастополя повідомила про підозру в державній зраді 702 особам, з них 225 – це українські судді.

Про це розповів прокурор АРК та Севастополя Ігор Поночовний, якого цитує його пресслужба

Ігор Поночовний

За його словами, 200 обвинувальних актів спрямовано до суду, 66 із них стосовно суддів. Семеро осіб уже одержали вироки.

“Зрадники українського народу, які вирішили збудувати нову кар’єру в тимчасово окупованому Криму, повинні пам’ятати про невідворотність покарання. Незважаючи на те, що була відсутня практично вся інформація про осіб, які на момент окупації півострова працювали в судових органах, під час розслідування ми систематично встановлюємо всіх суддів, які зрадили Україну”, – сказав Ігор Поночовний.

Він зазначив, що “з кожною новою підозрою та обвинувальним актом у злочинців все менше шансів втекти від українського правосуддя на тимчасово окупованих територіях, особливо коли над поверненням цих територій працюють Збройні сили України.

Кримінальні провадження порушено, зокрема, щодо таких незаконних “суддів” на півострові: Євгена БорисенкаМаксима СичаНадії ШкольноїОльги МорозкоМарини НікіщенкоІгоря Бражника, Ігоря ЯнінаАндрія КулішоваГанни ТімофєєвоїВіктора МожелянськогоМихайла СоболюкаНадії ДвірникГанни РедькоІрини КагітіноїЕдуарда БєлоусоваДениса ДіденкаОльги ГуріноїОлексія Тихопоя, Андрія КулішоваСергія ІвановаІрини ЄрохіноїЕдуарда ПікуляЛюбові Ломанової, Володимира Бондарева, Ніни Шестакової, Олександра Сінані, Антоніни Курської, Михайла Білоусова

Нагадаємо, українська влада анонсувала плани з деокупації Кримського півострова. Представництво президента України в Автономній Республіці Крим оприлюднило детальну інструкцію, як діяти цивільним під час бойових дій у Криму та деокупації півострова.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що колаборанти та зрадники в тимчасово окупованому Криму можуть пом’якшити судовий вирок, надавши цінну інформацію Силам оборони України про російські військові об’єкти та техніку на території півострова.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: