Авто з журналістами “Слідство.інфо” обстріляли у Конча-Заспі під Києвом

Дата: 14 Квітня 2017
A+ A- Підписатися

Сьогодні під селищем Плюти Київської області невідомі обстріляли авто з журналістами програми “Слідство.інфо” Максимом Опанасенком та Кирилом Шапарем.

Про це Максим Опанасенко повідомив ІМІ.

За його словами, інцидент стався під час зйомки сюжету про одного з українських олігархів. Опанасенко не назвав прізвище олігарха.

За його словами, стріляли метр-півтора над машиною, в якій вони знаходились.

“Постріли були не зі сторони, з якої знімали, а з протилежної. Стріляли метр-півтора над машиною. Але не бачили, хто стріляв. По суті, там болото і ліс навколо. Ми підозрюємо, що це був намір налякати, бо побачили, де сідає наш дрон і вирішили по верхах стріляти”, – розповів журналіст.

При цьому він додав, що вони хочуть вирахувати самостійно, хто міг стріляти.

В коментарі “Українській правді” Опанасенко повідомив, що через цей інцидент журналісти вирішили до поліції не звертатися.

“Ми не зверталися до поліції, бо попередній журналістський досвід показує, що це неефективно. І до того ж нам треба було б тоді там залишатися, а нам і таксисту було трохи страшно там перебувати”, – зазначив Опанасенко.

“Нам самим простіше вирахувати, звідки стріляли і кому належить маєток”, – сказав він і підкреслив, що стріляли не з того маєтку, який журналісти мали знімати.

Водночас, як повідомив “Українській правді” речник поліції Київської області Микола Жукович, поліція Київської області внесла до Єдиного реєстру досудових рішень інформацію про обстріл машини журналістів програми “Слідство. інфо”.

“Ми зареєстрували в ЄРДР цю справу на підставі публікації у ЗМІ”, – повідомив він.

“Ми вже запросили цього журналіста ( Максима Опанасенка – ред.) до Київської обласної поліції, щоб він дав свідчення. Він обіцяв це зробити у вівторок. Ми на нього чекаємо”, – додав Жученко.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter