У центрі Києва знайшли розтяжку з, ймовірно, гранатою

Дата: 19 Квітня 2022
A+ A- Підписатися
 
У Печерському районі столиці, на вулиці Госпітальній, перехожий знайшов розтяжку з, ймовірно, гранатою. 
 
Про це повідомили у фейсбуку Патрульної поліції Києва. 
 

У повідомленні правоохоронців ідеться, що перехожий під час прогулянки на вулиці Госпітальній помітив розтяжку поміж складеного сухого гілля та предмет, схожий на гранату.

“Патрульні негайно вирушили за вказаною адресою, забезпечили охорону місця події та викликали саперів. Щодня рятувальники працюють над тим, аби знешкодити боєприпаси, якими російські окупанти всіяли наше місто”, – зазначають у дописі поліції.
 
Правоохоронці просять містян бути уважними та обережними, а також не чіпати невідомих речей та предметів. У разі виявлення підозрілих предметів просять зберігати спокій і негайно повідомити про знахідку за телефонами 101 або 102.
 

Читайте також: “Як поводитися, якщо ви натрапили на нерозірваний боєприпас”.

Нагадаємо, коаліція “Україна. 5 ранку” збирає та документує воєнні злочини та злочини проти людяності під час російського вторгнення для національних та міжнародних механізмів правосуддя.
 
Зокрема, це умисні вбивства населення, катування і нелюдське поводження, умисне заподіяння тяжких страждань чи серйозного каліцтва, згвалтування, руйнування і привласнення майна, не викликане військовою необхідністю, примус цивільних осіб чи військовополонених служити в збройних силах РФ, використання населення в якості “живих щитів”, депортація українців до Росії чи на окуповані нею території Донбасу і Криму, викрадення і незаконні арешти цивільних осіб, взяття заручників, вчинення нападу на військових, які припинили брати участь у воєнних діях, віроломне використання форми чи знаків протилежної армії, емблеми Червоного Хреста, використання забороненої зброї (наприклад, касетних боєприпасів), використання отруйних речовин, напади на релігійні і культурні установи, розграбування суспільної й особистої власності тощо.
 
Правозахисники просять надсилати інформацію і докази про вказані злочини у вашому населеному пункті  на електронну адресу warcrimeSOS.UA@gmail.com. Ознайомтеся з детальною пам’яткою, як фіксувати докази воєнних злочинів і злочинів проти людяності.
 
Якщо у є дані про викрадення або страти активістів, волонтерів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування, повідомте нас на адресу tp@humanrights.org.ua.
 
Якщо ви бажаєте пройти навчання і долучитись до команди волонтерів Коаліції “Україна. П’ята ранку”, які документують воєнні злочини, просимо заповнити онлайн-форму.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter