“Дія. Цифрова освіта” пропонує безкоштовні освітні курси для школярів

Дата: 02 Вересня 2022
A+ A- Підписатися

Мінцифри запропонувало українським школярам освітні курси від “Дія.Цифрова освіта”. Такі онлайн-заняття проводять експерти та зірки в розважальній формі.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України. 

Фото: Мінцифри

“1 вересня – початок навчального року. Українські школярі продовжують здобувати освіту попри війну, адже наша нація має йти лише вперед, на відміну від “сусіда”. І щоб допомогти нашим школярам опанувати нові сучасні навички, пропонуємо освітні курси від “Дія.Цифрова освіта”, – йдеться у повідомленні.

Тож курс “Підприємництво для школярів” про те, як знайти свою бізнес-ідею та перевірити її, як просувати свій продукт, шукати клієнтів та фінансування для бізнесу.

“Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів” – про основи та стратегію діджитал-маркетингу, вебсайти, роботу з соцмережами, контекстну рекламу та Google-аналітику.

“Штучний інтелект для школярів” – про штучний інтелект, як і де його використовують та як опанувати професію, пов’язану зі штучним інтелектом.

На дисципліні “Як стати YouTube-блогером” викладачі навчать шукати ідеї для власних відео, розкажуть про оформлення YouTube-каналу, покажуть як проводити аналіз конкурентів та монетизувати канал.

А програма “Нові цифрові професії” відкриє світ сучасних професій та підкаже, які навички слід розвивати та як почати перші кроки в цифрових професіях.

“Україні потрібні щасливі діти та освічені громадяни. Радимо вчителям використовувати наші освітні серіали під час навчання. Цифровізація + освіта = технологічне майбутнє”, – підсумували в Мінцифри.

Нагадаємо, що освітня платформа “Prometheus” опублікувала новий онлайн-курс під назвою “Що має знати внутрішньо переміщена особа?”. Він покликаний стати для внутрішньо переміщених осіб своєрідним довідником щодо їхніх прав, можливостей, актуальних питань медичного забезпечення, освіти, а також усіх знань, що полегшують інтеграцію за новим місцем проживання.

Раніше ZMINA повідомляла про створення на Prometheus онлайн-курсів, зокрема “Вивчаючи міжнародне гуманітарне право”,  “Qırım: Крим – це ми”“Діалог та медіація: шлях до порозуміння”“Захист прав людей з інвалідністю”“Сексуальна освіта”“Роль лікаря в запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми”“Протидія та попередження булінгу в закладах освіти”“Жінки та чоловіки: гендер для всіх”“Як писати про ЛГБТ”“Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter