В Україні створили онлайн-курс про секс для підлітків

Дата: 11 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Освітня онлайн-платформа Prometheus спільно з Фондом Олени Пінчук запустили перший масовий безкоштовний онлайн-курс “Сексуальна освіта”. Він дасть підліткам відповіді на найпоширеніші запитання про секс та допоможе батькам розпочати розмову про сексуальні стосунки.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Зокрема, слухачі дізнаються про те, яким буває секс, що таке сексуальність та ідентичність, які ризики виникають під час незахищених статевих контактів, що таке ВІЛ/СНІД, які існують засоби контрацепції, чим реальний секс відрізняється від порнографії і яким буде секс у майбутньому. Курс проходитиме у форматі відеолекції, онлайн-тесту та форуму, на якому можна буде анонімно поставити запитання фахівцям.

Автори обіцяють, що інформація є легкою для сприйняття та спирається на експертизу фахівців у галузі медицини, психології та сексуальної освіти.

Лекторами стали телеведучі В’ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Уляна Пчолкіна, шеф-редактор журналу XXL Дмитро Максютенко, акторка Карина Гаврилюк, психологиня Вікторія Любаревич-Торхова, лікарка Тетяна Шевчук та психотерапевтка Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко, громадські активісти Яна Панфілова та Даня Столбунов, директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Курс розрахований найперше на підлітків, які тільки-но починають цікавитися питаннями власної сексуальності та відкривають для себе нові секс-практики.

Сприяти поліпшенню доступу підлітків до сексуальної освіти можна, зробивши пост із хештегом #доросларозмова, в якому розказати про власний досвід обговорення теми сексу з дітьми (або навпаки – з батьками) та висловити свою думку, чому сексуальна освіта справді важлива для молоді.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter