Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання: безкоштовний онлайн-курс

Дата та час події: 06 Червня 2017, 02:36
A+ A- Підписатися

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на безкоштовний масовий онлайн-курс “Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання”.

Бути частиною цивілізованого світу – це, в першу чергу, орієнтуватися на високі соціальні стандарти.
Сучасні українські реалії свідчать, що за статистикою ми у 40 разів поступаємося європейським країнам за кількістю соціальних працівників на сто тисяч жителів.
 
В умовах значної нестачі таких потрібних кадрів, цей онлайн-курс містить усю необхідну інформацію про те, як допомогти близькому оточенню, родичам, друзям та найдорожчим людям у тяжких обставинах.
 
Курс дозволить опанувати теоретичні знання та практичні навички соціальної роботи, вміння проводити соціальну роботу серед людей, що опинилися сам на сам зі страшним діагнозом та потребують захисту й підтримки.
 
Також у курсі буде розкрито майже табуйовану тему у суспільстві – тему смерті, у якій наші викладачі розкажуть про основні принципи роботи з пацієнтом на термінальній стадії.
 
Курс розрахований на широке коло слухачів. Особливо корисним курс стане для соціальних працівників, психологів, психотерапевтів, громадських активістів, а також всіх, у кого виникла певна ситуація у родині або найближчому оточенні.
 
Зміст курсу:
ТЕМА 1: Соціальна робота та консультування 
ТЕМА 2: Основні теоретичні засади для здійснення консультування та супроводу клієнтів з хронічним захворюванням 
ТЕМА 3: Індивідуальне представництво інтересів (ІПІ) 
ТЕМА 4: Кейсменеджмент 
ТЕМА 5: Паліативна допомога 
ТЕМА 6: Прихильність до лікування
 
Старт курсу: 6 червня 2017 року
 
Масовий безкоштовний онлайн-курс для соціальних працівників та всіх зацікавлених слухачів “Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання” презентовано Благодійною організацією “Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США – CDC у рамках Надзвичайної ініціативи президента США PEPFAR.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter