“Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми” – онлайн-курс

Дата та час події: 11 Листопада 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

У всьому світі насильство над дітьми визнано у тому числі і медичною проблемою. Нерідко, лікарі та медичні сестри – це єдині спеціалісти, котрі мають змогу вчасно виявити, або ж навіть попередити вчинення насильства.

Аби якомога більше лікарів змогли забезпечити українським дітям дитинство без насильства платформа Prometheus запускає курс “Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми”.

Впродовж чотирьох навчальних тижнів ми допоможемо вам розібратися в основних аспектах захисту дітей від насильства, ознайомитися з видами насильства, його проявами та наслідками впливу на здоров’я та життя дитини, і найголовніше – зрозуміти як діяти лікарю в ситуації виявлення насильства над дитиною або підозри про його вчинення.

Основою для створення курсу стали матеріали американських лікарів-експертів Lori Frasier та Vincent Palusci, а участь у його розробці українських лікарів-практиків дозволила найкращим чином адаптувати його зміст до реалій України.

Тож запрошуємо до участі сімейних лікарів, педіатрів, лікарів інших спеціалізацій, медсестер та усіх зацікавлених!

Старт курсу – 11 листопада.

Посилання на курс

Цей онлайн-курс реалізується Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ Україна) в межах проєкту Дитинство без насильства за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter