Онлайн-курс: “Жінки та чоловіки: гендер для всіх”

Дата та час події: 01 Жовтня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

У жовтні 2015 року починається онлайн-курс: “Жінки та чоловіки: гендер для всіх”.  

Курс розрахований на широку аудиторію: студентів, активісток громадянського суспільства, експерток аналітичних центрів, hr-фахівців, на всіх, хто прагне розібратися у гендерних питаннях. Учасники курсу навчаться фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору, уникати дискримінацій, краще розуміти свої права і способи їх захисту. Також учасники ознайомляться з аргументами на підтримку формування суспільних політик з позиції недискримінації і гендерної рівності, які зможуть ефективно використовувати в публічних дискусіях. Також для найбільш активних слухачів і слухачок передбачаються подарунки у вигляді книжок і журналів на гендерну тематику.

Курс розділено на два рівні:

1) Базовий, що буде цікавий кожному;

2) Експертний – для фахівців в гендерних питаннях.

У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати базового або експертного рівнів.

Курс передбачає інноваційні та просто цікаві методи навчання – перегляд відео, виконання практичних завдань, участь у дискусіях. 

Зареєструватися можна вже зараз за посиланням.

Гостями курсу стануть відомі українські експертки та громадські діячі:

Ірина Славінська, журналістка “Громадського радіо” та “Української правди”;

Олена Богданова, експертка;

Ольга Веснянка, журналістка, експертка із гендерних питань і прав людини;

Ростислав Семків, директор видавництва “Смолоскип”;

Марія Берлінська, магістр історії (НаУКМА), керівниця Центру підтримки аеророзвідки, доброволець в зоні АТО;

Артем Чапай, журналіст, письменник.

Викладачка – Тамара Марценюк, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології НаУКМА, авторка близько десяти курсів (серед яких “Вступ до ґендерних студій”, “Фемінізм як соціальна теорія і суспільний рух”, “Ґендер і політика”, “Маскулінність і чоловічі студії”, “Соціальні проблеми в Україні і світі”, “Ґендер і економіка” та ін.), більше 50 наукових публікацій, серед яких англомовні статті та розділи книг, посібники і звіти досліджень.

За останні три роки викладала три англомовні авторські курси у Німеччині, читала публічні лекції (зокрема, “Гендер, нація та революція: роль жінок у протестах на ЄвроМайдані 2013-2014”) та проводила дослідження у Канаді, США, Швеції, Шотландії тощо. Учасниця низки міжнародних стипендійних програм та міжнародних конференцій.

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб учасники могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що потрібно – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

Контакти за посиланням

Курс “Жінки та чоловіки: гендер для всіх” виготовлено в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA). Думки та позиції, викладені в цьому курсі, є позицією автора та необов’язково відображають позицію уряду Швеції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter