За 2018 рік у світі загинуло 56 журналістів – “Репортери без кордонів”

Дата: 12 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

За дев’ять місяців поточного року у світі через свою професійну діяльність загинули 56 журналістів.

Про це повідомляють “Репортери без кордонів”.

В організації підкреслили, що кількість загиблих журналістів збільшилась у порівняні з минулим роком. Найбільш небезпечною країною став Афганістан, де під час теракту в Кабулі загинули 10 працівників медіа. Всього за цей рік у країні загинуло 13 журналістів.

Загалом станом на 1 жовтня в зонах бойових дій убили 29 журналістів.

Голова “Репортерів без кордонів” Крістоф Делуар закликав ООН вжити негайних заходів для більшого захисту журналістів у світі.

“Тривожна кількість смертей є нагадуванням про нагальну потребу забезпечити більший захист журналістів. “Репортери без кордонів” закликають назначити Спеціального представника Генерального секретаря ООН з цього питання. Нашу ініціативу підтримує дедалі більше урядів, а також 130 медіа, організацій та профспілки журналістів у всьому світі”, – зазначив він.

Нагадаємо, що у вересні в Україні почастішали напади на журналістів. З початку року Інститут масової інформації зафіксував 72 випадки перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, 28 випадків побиття журналістів, 25 випадків погроз та 15 випадків обмеження доступу до інформації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: