Стан здоров’я Савченко критичний – адвокат

Дата: 11 Березня 2016
A+ A- Підписатися

Ув’язненій в Росії народній депутатці Надії Савченко терміново необхідна медична допомога, ситуація зі здоров’ям критична.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав один з її адвокатів Микола Полозов.

“Висока температура, що не спадає вже кілька днів, свідчить, як мінімум, про серйозне запалення внутрішніх органів. Іншими словами, мінімум, що зараз необхідно в терміновому порядку зробити для Надії Савченко, – це провести її медичне обстеження,”– написав він.

За словами адвоката, вихід з сухого голодування відбувається з тяжкими ускладненнями. Савченко нудило выд води, яку вона намагалася пити. 

Він нагадав, що українка не довіряє російським лікарям.

“Старий ГУЛАГівського принцип “Не вір, не бійся, не проси” став кредом для Надії”, – додав він.

Українські медики, які все ще перебувають у Ростові-на-Дону, так і не отримали дозволу на зустріч і обстеження Надії Савченко.

“Так чи інакше, Надії Савченко терміново потрібне хоча б медичне обстеження для оцінки поточного стану здоров’я, визначення потенційних ризиків і правильного виходу з сухого голодування. Я читав, що влада України звернулася до Німеччини з проханням надіслати своїх медиків до Надії. Але коли вони приїдуть?”, – запитав він.

Адвокат водночас жалкує, що російський Омбудсмен Елла Памфілова у цей критичний момент українки не проявляє будь-якої активності.

Як повідомлялось раніше, Надія Савченко припинила сухе голодування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter