Прощання із загиблим захисником України Василем Ратушним відбудеться 5 березня в Києві

Дата: 04 Березня 2025
A+ A- Підписатися

У Києві 5 березня попрощаються з військовим Василем Ратушним, який загинув 27 лютого внаслідок влучання FPV-дрона. 

Про це повідомила мати полеглого захисника, письменниця, журналістка Світлана Поваляєва на своїй сторінці у фейсбуці.

Василь Ратушний. Фото: фейсбук-сторінка Світлани Поваляєвої

Церемонія розпочнеться 5 березня, о 12:00, в Михайлівському соборі в Києві. Попрощаються з військовим о 13:30 на майдані Незалежності біля стели. Кремація – в Крематорії Байкового кладовища.

“Будь ласка, робіть Шитро і Пхову, якщо ви буддисти. Не приносьте, будь ласка, квіти й особливо вінки зі штучних матеріалів. Світло завжди в нас”, – додала Світлана Поваляєва.

Василю Ратушному було 28 років, він був учасником Революції гідності, воював в АТО. У жовтні 2023 року Василь Ратушний був нагороджений почесною відзнакою головнокомандувача ЗС України “Золотий хрест”. 

Нагадаємо, уночі 27 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання на фронті загинув оператор безпілотних авіаційних комплексів бригади “Птахи Мадяра” Василь Ратушний – старший син письменниці Світлани Поваляєвої і військовослужбовця ЗСУ Тараса Ратушного, старший брат воїна і громадського активіста Романа Ратушного, який поліг у бою з окупантами у 2022 році.

Роман Ратушний загинув 9 червня 2022 року в бою під Ізюмом. З першого дня повномасштабного вторгнення Росії він брав участь у боях під Києвом, а потім у складі 93 ОМБр “Холодний Яр” звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом на Харківщині.

Одна з вулиць столиці – колишня Волгоградська в Соломʼянському районі – тепер має ім’я Романа Ратушного.

Про життя та діяльність Романа, а також спогади про нього – в матеріалі ZMINA: “Удар під дих цілому поколінню”: друзі та однодумці – про загибель на війні київського активіста Романа Ратушного.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter