Харків’янина, якого затримала ФСБ у Криму, вивезли в невідомому напрямку – адвокат

Дата: 26 Квітня 2018
A+ A- Підписатися

Затриманий ФСБ Росії після перетину адмінкордону з окупованим Кримом харків’янин Олександр Стешенко не вийшов на зв’язок після того, як увечері 24 квітня його відвезли зі спецприймальника для осіб, які відбувають адмінпокарання, у невідомому напрямку.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката Айдера Азаматова.

 

“Сьогодні я відвідав Київський і Залізничний райсуди Сімферополя, щоб ознайомитися з матеріалами адміністративної справи щодо Стешенка, якщо там такі є. Також головне управління ФСБ в Криму, де в черговій частині відповіли, що у них такої людини немає, а за затриманих на адмінкордоні відповідає Управління прикордонслужби. У відділі дізнання Управління прикордонслужби сказали, що про цю людину вони нічого не знають і претензій, затримань або арешту до Стешенка не застосовували”, – розповів Азаматов.

Також адвокат був у спецприймальнику для осіб, які відбувають адмінпокарання, звідки близько 22:00 24 квітня невідомі особи вивезли Стешенка в невідомому напрямку. В установі підтвердили, що тримали людину з таким прізвищем, але станом на 25 квітня його більше в спецприймальнику немає. У відповідь на прохання Азаматова надати документ, на підставі якого Стешенка тримали в установі, співробітник відповів, що необхідно зробити офіційний запит.

“Я не знаю, куди ще звертатися, щоб знайти кінці щодо цього питання. Де Олександр Стешенко, хто його викрав, куди і навіщо його забрали, на сьогодні невідомо”, – резюмував адвокат.

Напередодні затриманого ФСБ після перетину адмінкордону з окупованим Росією Кримом харків’янина Олександра Стешенка відвезли зі спецприймальника для осіб, які відбувають адмінпокарання, у невідомому напрямку.

Перед цим кримський адвокат Едем Семедляєв повідомив, що зниклий після перетину адміністративного кордону з Кримом Стешенко знайшовся в кримському спецприймальнику для адміністративно затриманих.

12 квітня активісти з громадської ініціативи “Крим SOS” із посиланням на матір харків’янина Олександра Стешенка повідомили, що російські силовики затримали його на пункті пропуску “Чонгар” на в’їзді до окупованого Росією Криму.

За інформацією активістів, 14 квітня адвокат Стешенка в пошуках свого підзахисного відвідав прикордонне управління ФСБ Росії в Сімферополі. Співробітники управління підтвердили, що Стешенко перебуває у них, але не допустили адвоката. 16 квітня адвокат знову прийшов в управління, йому повторно відмовили в доступі до Стешенка.

Пізніше ФСБ Росії почала заперечувати, що затримувала харків’янина на адмінкордоні з окупованим Росією Кримом.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: