Британський щотижневик The Economist назвав Україну державою року

Дата: 22 Грудня 2022
A+ A- Підписатися

Впливовий британський щотижневик The Economist назвав Україну державою року, наголосивши, що 2022-го цей вибір був очевидний.

Про це йдеться у твіттері видання.

Джерело: economist.com

“Вибрати країну року для нашого різдвяного подвійного номера зазвичай важко. Але цього разу вибір був очевидний”, — написали британські журналісти.

У матеріалі, присвяченому Україні, медіа зазначило, що протистоянням Росії українці захистили своїх сусідів, адже якби Путін завоював нашу країну, то наступними його цілями могли стати Молдова чи Грузія. Також він погрожував країнам Балтії.

Журналісти відзначили героїзм українського народу: “Українці стояли і билися. Президент Володимир Зеленський, відхилив пропозиції Заходу вивезти його з Києва, а звичайні українці виявляли подібну мужність”.

Водночас медіа сказало про винахідливість українців, які врахували слабкі сторони ворогів і швидко навчилися використовувати нову зброю, що постачає Захід.

Одним з критеріїв вибору стала стійкість українського народу: “Здається, жахи, яких путін завдає їм, не вплинули на їхній моральний дух”.

Також видання підкреслило, що українці, за невеликим винятком, не відповіли воєнними злочинами на воєнні злочини своїх ворогів. Попри те, що ворожі війська регулярно бомблять мирних жителів, катують полонених і грабуть населені пункти, російські військовополонені вражені тим, як добре з ними поводяться в українському полоні.

“Це значною мірою через те, що Україна, попри те, що стверджує Путін, не є нацистською державою, а є демократичною державою, де людські життя мають значення. У неї є свої недоліки, зокрема корупція, але її уряд і народ відкидали путінізм ще до війни, а тепер вони відкидають його ще рішучіше”, — йдеться в матеріалі.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що хоробрий народ України в особі президента Володимира Зеленського отримав цьогорічну премію Європейського парламенту імені Андрія Сахарова. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: