“Бог створив лише дві статі, а не сотню ґендерів”: Турчинов розкритикував Уповноважену з ґендерної політики

Дата: 12 Грудня 2018
A+ A- Підписатися

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов розкритикував Урядову уповноважену з питань ґендерної політики Катерину Левченко, яка обіцяла звернутися до Служби безпеки України через “поширення в обласні та міські ради звернень із закликами захистити “інституцію сім’ї” в Україні.

Про це йдеться у зверненні Турчинова, яке оприлюднене на його сайті.

“Дуже сподіваюся, що неадекватну агресивну позицію Урядової уповноваженої не поділяють більшість членів Кабінету Міністрів України. Щоб знайти прихильників і захисників сімейних цінностей, ґендерним активістам не варто турбувати контррозвідку. Адже це мільйони українців, що готові віддати життя за Україну, за свою родину, за своїх дітей і онуків. Навряд чи знайдеться така репресивна машина, що здатна зупинити всіх, хто збирається захищати свої сім’ї і дітей від бруду”, – пише він сайті.

Він висловив сумнів, що офіцери СБУ почнуть переслідувати громадян, “яких Урядова уповноважена та ґендерний актив, що з гарним апетитом з’їдає мільйонні гранти, визначили як “злочинців”, та зазначив, що одна з “реальних загроз” для національної  безпеки України – катастрофічне скорочення населення.

“Захисники традиційних сімейних цінностей, на відміну від організаторів гей-парадів, намагаються протистояти цій загрозі. Міцна повноцінна сім’я, що здатна народити, захистити та виховати дітей, сьогодні один із найважливіших факторів національної безпеки”, – написав він.

Також Турчинов назвав правозахисників неомарксистами та звинуватив їх у ненависті до християнства.  “Адже Біблію не перепишеш, а в ній сказано, що Господь ну дуже не толерантно ставиться до збочень. Вона говорить, що, створивши людину за своїм образом і подобою, Бог створив лише чоловіка і жінку – лише дві статі, а не сотню ґендерів”, – зазначив він.

Нагадаємо, минулого тижня депутати Івано-Франківської облради звернулися до української влади із закликом захистити “інституцію сім’ї” в Україні. Зокрема, вони просять вилучити словосполучення “сексуальна орієнтація” і “ґендерна ідентичність” із Кодексу законів про працю України та з інших документів, не допустити ухвалення закону про цивільне партнерство та припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).

Після цього в ефірі Громадського радіо Катерина Левченко обіцяла надіслати 10 грудня своє звернення до СБУ. За інформацією Уповноваженої, документи однакового змісту поширюються невідомими в багатьох обласних і місцевих радах України. На її думку, це загрожує національній безпеці країни.

Тим часом Український жіночий фонд закликає підтримати Катерину Левченко на Facebook. “Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко намагається протидіяти цьому втручанню окремих навколорелігійних діячів у державну політику, адже це заборонено Конституцією України. У відповідь ці рухи намагаються провадити інформаційну кампанію проти Урядової уповноваженої”, – йдеться в заяві фонду.

Обурення викликали слова Турчинова й у інших правозахисників. Свідченням низької поінформованість автора щодо питань гендерної політики загалом та в Україні зокрема, особливостей становища представників ЛГБТКІ-спільноти та стану забезпечення їхніх прав в країні назвали заяву секретаря РНБО в Українській Гельсінські спілці з прав людини. 

“Автор вжив зневажливо-образливе висловлювання як на адресу Катерини Левченко, зазначаючи “неадекватну агресивну позицію урядової уповноваженої”  так і гендерних активістів, характеризуючи їх як “гендерний актив, що з гарним апетитом з’їдає мільйонні гранти”. Певне маніпулювання також допущене і через підмінену понять в Україні проводяться марші рівності, а не гей-паради, відстоювання ідей гендерної рівності не несе в собі несприйняття християнського світогляду, традиційних сімейних цінностей та не є пропагандою аморальності”,йдеться у заяві організації на офіційному сайті.

Спробою знайти ворога у суспільстві напередодні виборів назвав заяву Турчинова й голова правління БФ “Майдан закордонних справ” Богдан Яременко у своєму блозі на сайті Zaxid.net.

“Прирівнявши своїх опонентів “у гендерному питанні” до апологетів русского міра, Олександр Турчинов не помітив, що запропоновані ним “моральні орієнтири” є домінуючими в сучасній Росії”, – зауважив він.

Нагадаємо, що раніше близько десяти правозахисних організацій вимагали звільнити декана Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та дружину секретаря РНБО Ганну Турчинову за публічні антиконституційні, гомофобні та дискримінаційні висловлювання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter