Карелія, ліс. Серед тиші чутно цвірчання однієї-єдиної пташки. На стовбурах сосен – портрети з іменами. Іменами українців. Могили розстріляного Відродження. Я стою серед них, і мене охоплює жах
Всі ці випадки мають багато спільного. Немає різниці, де саме утримують українських громадян. Проблеми схожі. Нелюдське поводження, свідоме ненадання медичної допомоги – все це можна прирівнювати до катувань.
Останнє дослідження каже, що лише три відсотки людей в Україні можуть розпізнати брехню в новинах. Саме тому вже зараз можна і треба запам'ятати кілька простих порад із захисту.
Ми живемо серед війни. Росія окупувала частину території України, і ця війна триває вже майже сім років. Одна з цілей розпалювання ненависті в таких умовах – дегуманізація противника. І тут на допомогу приходить інтернет – нерегульований простір можливостей, де можна писати і говорити будь-що.
Деякі проросійські ЗМІ шокували читачів заголовками, нібито Україна збирається "без суду і слідства" масово ув’язнювати в концтабори росіян, які перебувають на її території.
Шахраї існували завжди. В епоху цифрових технологій їхні можливості зростають, а способи впливу на людей змінюються.
Простих відповідей не це немає, адже проблема комплексна і потребує поступового вирішення.
Українці після п’яти років окупації, на жаль, не займаються розбудовою Криму кримських татар та українців, констатує історикиня, членкиня Українського ПЕН Гульнара Бекірова
ПРООН та громадянське суспільство переконані, що саме зараз найкращий час ґрунтовно розв’язати проблему, бо вона не піде сама по собі
З початку минулого року правозахисник Левон Азізян фіксує випадки смертей при перетині лінії зіткнення. Він розповідає, за яких обставин помирають люди та як можна зменшити кількість загаблих.
Журналісти та медіаексперти закликають підписуватися під заявою про неприпустимість такого наступу на свободу слова
З'ясовується, що в Україні більшість затримань, здійснених правоохоронцями, належно не реєструється. Затримані особи перебувають "у тіні" — про порушення їхніх прав ніхто не довідується.
Я думаю, что нам все же нужен совершенно новый канал на русском языке с качественным социально-политическим контентом, способный конкурировать с ведущими пропагандистскими телеканалами России. Расскажу о преимуществах, а также возможных сложностях реализации такой идеи.
Активне впровадження в систему кримінальної юстиції ідей дотримання прав людини нерідко зазнає критики з боку правоохоронців. Але чи знижує це ефективність розслідування та притягнення винних до кримінальної відповідальності?
Припущення базуються виключно на оціночних судженнях, які автори матеріалів видають за факти...
Далеко не всі дії щодо розвитку прав жінок мали форму гучних заяв, протестів чи мітингів. Мало хто знає про "невидиму" роботу із розробки міжнародних та національних правових інструментів...
...коли ми повернемо Крим, нам з цими дітьми і дорослими, люблячими Сталіна, потрібно буде налагоджувати мирне життя
Чому жінки України лишаються на узбіччі суспільного життя?
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.