Почуйте переселенців серцем!

Дата: 10 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Волонтерська ініціатива “Крим.SOS” презентувала соціальний ролик “Почути серцем”, який закликає українців не бути байдужими до переселенців і не дискримінувати їх.

“Він не буде залякувати Вас страшними кадрами, вимагати гроші або розповідати, що Ви комусь щось винні. Зовсім ні! Він апелює до Вашого серця, він дійсно допомагає замислитися”, – кажуть автори ролика.

Радник з питань розвитку громади «Крим.SOS» Світлана Олєйнікова каже, що переселенці діскрімінуються кожного дня.

“Зі збільшенням кількості переселенців – ця нетерпимість посилюється. 80% наших підприємців приховують, що вони переселенці, тому, що як тільки партнери дізнаються, що бізнес зареєстрований в Донецькій або Луганській області, або в Криму, то вони відмовляються співпрацювати без пояснень. 30% наших  грантерів змушені були через це перереєструвати бізнес в інших областях”, – розповіла Світлана Олєйнікова в ефірі Громадського радіо.

Нагадаємо, станом на 6 квітня 2015 року, за даними підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, в Україні зареєстровано 1 213 011 переселенців або 892 161 родин з Донбасу та Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: