У Києві німецьким політикам пропонували зайнятись сексом із розрізаним презервативом

Дата: 01 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Активісти пікетували посольство Німеччини, вимагаючи не скорочувати фінансування програм Глобального фонду з боротьби з ВІЛ/СНІДу, турберкульозом та малярією.

Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини.

Пацієнти ножицями розрізали презервативи навпіл і пропонували їх використати під час сексу. Таким чином вони підкреслювали абсурдність скорочення фінансування. Вони переконані, що під час збройного конфлікту та фанансової кризи таке скорочення недоцільне.  

За словами Дениса Годлевського із Європейського бюро AIDS Healthcare Foundation, тільки в 2015 році завдяки роботі Фонду було врятовано 17 мільйонів життів.

“Глобальний фонд з 2010 – 2015 рік отримав фінансування у розмірі шести мільярди доларів від США, понад двох мільярдів доларів від Британії та інших країн. Внесок Німеччини склав 1,5 мільярди євро. Найближчого року Німеччина планує виділити всього 200 мільйонів євро. Але це мало. Японія, наприклад, пообіцяла виділити 800 мільйони, Франція – мільярд”, – каже він.

Недофінансування призведе до зниження спроможності придбання тестів для виявлення ВІЛ-інфекції, каже голова представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні Сергій Федоров. Він пояснює, що неможливо буде забечення лікування хворих на ВІЛ та туберкульозом у тому об’ємі, в якому це забезпечується зараз.

“Якщо світ прийняв для себе рішення зупинити ВІЛ/СНІД, ми будемо категорично відноситить до кожної країни, яка не буде виконувати свої обіцянки. Ми сподіваємось, що здоровий глузд в уряді Німеччини візьме гору і цього тижня їхня фінансова політику буде переглянута”, – каже Дмитро Шерембей, голова Координаційної Ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Станом на травень цього року 21 278 українців з ВІЛ отримують АРТ-лікування, згідно програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: