У неділю на Хрещатику триватиме безкоштовне консультування та тестування на ВІЛ/СНІД

Дата та час події: 26 Червня 2016, 00:02
A+ A- Підписатися

У неділю, 26 червня, з 11:00 на Хрещатику проводитиметься безкоштовне консультування та тестування на ВІЛСНІД до Дня молоді. Навпроти ЦУМу буде розгорнуто спеціально створений майданчик, де працюватиме мобільна амбулаторія для безкоштовного анонімного, конфіденційного та швидкого тестування. Також відбудеться презентація тематичної соціально-мистецької виставки “ЯЄ”.

У квітні 2016 року київський міський голова Віталій Кличко підписав Паризьку декларацію прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу у великих містах. Мер столиці закликав киян об’єднати зусилля з міжнародною спільнотою, попередити розповсюдження хвороби та зробити все, щоб подолати епідемію СНІДу.

За даними Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІД станом на 1 квітня у Києві на диспансерному обліку перебувало 527 дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями. У 183 із них діагноз “ВІЛ-інфекція” підтверджений, у решти – на стадії підтвердження. Усього в 2016 році такий діагноз встановлено 9 дітям. 

Організатори акції: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, МГО “Право на здоров’я”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: