НДІ запрошує неурядові організації на тренінг з ґендерного мейнстрімінгу

Дата та час події: 20 Вересня 2018, 15:39
A+ A- Підписатися

Національний демократичний інститут (НДІ) організовує тренінг із переваг інтегрування ґендерного підходу до програмної діяльності для представників та представниць неурядових організацій, які працюють з громадами-партнерами програми DOBRE. Дедлайн – 20 вересня 2018 р.

Національний демократичний інститут міжнародних відносин (НДІ), який є виконавчим партнером програми DOBRE5-6 жовтня у м. Київ організовує тренінг із переваг інтегрування ґендерного підходу до планування та виконання програмної діяльності (ґендерного мейнстрімінгу) для представників та представниць неурядових організацій, які працюють з громадами-партнерами програми DOBRE, та громадських організацій, які ведуть діяльність на території цих громад.

Мета  тренінгу – надати неурядовим організаціям основну інформацію про переваги підходу, заснованого на правах людини та ґендерній рівності (HRGE), а також відпрацювати практичні навички включення ґендерного компоненту в проекти організацій.  

Під час тренінгу ви знайдете відповіді на запитання:

– В чому суть підходу до розвитку, що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності та що означає принцип рівності та недискримінації у проектній діяльності НУО? 
– Як застосовувати методи ґендерного аналізу в розробці проектів?
– Як формулювати цілі ґендерної рівності у вашому проекті?
– Як включати ґендерний підхід у проектну діяльність?
– Як організовувати інформаційні кампанії в громадах з урахуванням ґендерного підходу?
– Як провести ґендерну самооцінку діяльності НУО?
– Які є інструменти для впровадження підходу, що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності?

Для участі в тренінгу просимо вас до 20 вересня заповнити реєстраційну форму. Ми будемо раді запросити два/-і представника/-ці від кожної НУО, які працюють з громадами-партнерами програми DOBRE.

Під час тренінгу учасники будуть забезпечені проживанням та харчуванням. НДІ також відшкодовує витрати на проїзд (плацкарт, купе, 2-ий клас Інтерсіті, автобус) у разі наявності оригіналу квитка до Києва та копії зворотного квитка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: