Брифінг “Замість публічного обговорення кандидатури Генпрокурора – спроба усунути кандидата від громадськості”

Дата та час події: 24 Березня 2016, 13:00
A+ A- Підписатися

У четвер24 березня, о 13:00 в Українському кризовому медіацентрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг на тему: “Замість публічного обговорення кандидатури Генпрокурора  – спроба усунути кандидата від громадськості”.

Вперше в історії України громадськість висунула кандидатуру Генерального прокурора та поставила вимогу владі публічно обговорити усі кандидатури на цей важливий пост. Родичі Героїв Небесної Сотні, Ініціатива поранених на Майдані, Адвокатська дорадча група та Міжфракційне об’єднання депутатів Єврооптимісти підтримали кандидатуру Сергія Гобатюка. 

Реакції довго чекати не довелось. Горбатюка викликало керівництво та в ультимативній формі запропонувало йому посаду прокурора Львівської області, недвозначно натякнувши, що новий Генеральний прокурор не бачить його на посаді керівника Управління спецрозслідувань (управління, яке веде розслідування усіх злочинів часів Майдану).

Сергій Горбатюк від посади прокурора Львівської області відмовився, оскільки взяв на себе зобов’язання довести розслідування справ щодо злочинів на Майдані до реального покарання винних.

Такі кроки влади дуже обурюють. Замість почати справжнє обговорення кандидатур та прислухатись до голосу громадськості відбуваються намагання усунути небажаних осіб. Більше того, таким кроком ставиться під ризик подальше розслідування по справах Майдану. І це після того, як потерпілі та адвокати почали говорити про реальні досягнення і про задоволення роботою Управління, яке очолює Горбатюк.

Учасники брифінгу не збираються мовчати і заявлять свій рішучий протест проти спроб усунення осіб, які не піддаються впливу, продовження традицій кулуарних домовленостей стосовно кандидатури Генпрокурора та будь-яких дій, які можуть загальмувати розслідування справ Майдану.

Учасники брифінгу:

· Мустафа Найем  – народний депутат;

· Володимир Бондарчук, син загиблого героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, секретар ГО “Родина героїв “Небесної сотні”;

· Павло Сидоренко, координатор Ініціативної групи постраждалих на Майдані;

· Євгенія Закревська, адвокат Небесної Сотні, член Адвокатської дорадчої групи;

· Павло Дикань,  адвокат Небесної Сотні, член Адвокатської дорадчої групи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: