Брифінг “Проблеми українців, які втратили паспорт в Криму: як покинути окупований півострів?”.

Дата та час події: 07 Липня 2016, 11:00
A+ A- Підписатися

У четвер, 7 липня, об 11:00 в Українському кризовому медіацентрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг на тему: “Проблеми українців, які втратили паспорт в Криму: як покинути окупований півострів?”.

Під час брифінгу до уваги журналістів будуть представлені правові поради для громадян України, які втратили документи на території окупованого півострова, для тих, хто подорожує або постійно там проживає: як виїхати з Криму, не маючи посвідчення особи, як відновити втрачені документи, з якими проблемами зіштовхуються люди, що потрапили в таку ситуацію, та чому МЗС України не поспішає їм допомагати.

Сергій Антоненко – громадянин України, який втратив паспорт в Криму – поділиться своєю неймовірною історією, як йому вдалося виїхати з території півострова. Ця ситуація стане предметом звернення до Європейського суду з прав людини.

Учасники:
Сергій Заєць, юрист Регіонального центру з прав людини;
Сергій Антоненко, громадянин України, який втратив паспорт в Криму.

Модераторка: Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини.

Захід організовано Регіональним центром з прав людини у співпраці з Центром інформації про права людини та за підтримки Програми розвитку ООН і Міжнародного фонду «Відродження». Реєстрація ЗМІ на місці. Додаткова інформація за телефоном (067)445-95-43, tp@humanrights.org.ua

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: