Росіяни вдарили по АЗС у Сумах: постраждали цивільні

Дата: 24 Червня 2026
A+ A- Підписатися

Внаслідок обстрілу російських військових 24 червня в Сумах дістали поранення троє цивільних. 

Про це розповіли в тамтешній ОВА. 

Рятувальники на місці удару

Для удару росіяни використали дрон, а поцілили по автозаправній станції на околиці міста. 

Наслідки атаки уточнюють, але вже відомо про трьох постраждалих, понівечені автівки та інші об’єкти. Щодо стану потерпілих, то кажуть, що вони дістали неважкі травми.

Російські військові цьогоріч системно б’ють по АЗС у різних регіонах, як-от у ніч на 24 червня двічі вгатили по станціях у Запорізькій області. До цього знищили ударами всі АЗС у Тростянці на Сумщині. 

Нагадаємо, що метою нової тактики армії РФ аналітики називають не тільки проблеми з пальним на ринку, але й психологічний тиск на цивільних, щоб люди боялися навіть звичайної заправки автомобіля.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.