З кінця травня з-під ударів РФ на Харківщині евакуювали майже сотню людей
Від кінця травня в Харківській області службовці евакували з-під російських обстрілів 93 цивільних.
Про це розповіли в Нацполіції.
Одна з евакуйованих на ХарківщиніЛюди лишались у Богодухівському, Куп’янському та Харківському районах, які постійно перебувають під російськими обстрілами.
Серед евакуйованих традиційно чимало літніх та маломобільних, а також було щонайменше 33 дитини. У повідомленні не уточнюють, куди саме попрямували цивільні.
Поліціянти закликають тих, хто лишається в небезпеці, не чекати та виїжджати, для чого можна звернутися до службовців за номерами 067-177-07-40, 095-285-70-12 або через спецлінію 102.
Нагадаємо, що днями з Білозерки на Херсонщині поліцейські та волонтери евакуювали останню родину з дітьми.
Правозахисники критикують закон про обов’язкову евакуацію, а ZMINA розповідала, на які проблеми звертають увагу.
Окрім цього, поселення евакуйованих до установ критикує частина дотичних до процесу, тож ZMINA пояснювала, чи є альтернативи, бо однією з головних проблем переселенців на новому місці лишається житло.