Вища рада юстиції обрала головою випускника вишу Міноборони СРСР

Дата: 09 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Вища рада юстиції таємним голосуванням на сьогоднішньому засіданні обрала головою Ігоря Бенедисюка.

Як повідомляє офіційний сайт Вищої ради юстиції України, суддю Вищого господарського суду України Ігоря Бенедисюка було обрано на посаду шляхом таємного голосування 17-ма голосами “за”.

У підготованій “Реанімаційним пакетом реформ” підбірці відомостей про кандидатів на цю посаду зазначено, що новообраному голові 49 років, у 1991 році він закінчив юридичний факультет Військового інституту Міністерства оборони СРСР. Також підкреслюється, що у випадку з цією кандидатурою “можуть виникнути сумніви щодо відповідності майнового стану задекларованим доходам сім‘ї”.

Зокрема, згідно з оприлюдненою декларацією, загальна сума сукупного доходу у 2014 році склала 311 375 грн., членів сім’ї – 27 761 грн. У користуванні Ігоря Бенедисюка перебуває дві земельні ділянки площею 2320 та 635 кв. м., квартира площею 97,34 кв. м., садовий (дачний) будинок площею 245,4 кв. м., гараж площею 22 кв. м., а також автомобіль VOLKSWAGEN TOUAREG 2008 року випуску. У членів сім’ї в користуванні автомобіль TOYOTA RAV 4 2012 року випуску. На банківському рахунку Ігоря Бенедисюка 45 272 грн.

Також варто відзначити, що, згідно даних РПР, протягом 1991-1994 років Бенедисюк працював військовим суддею військового суду в/ч 62980 (м. Южно-Сахалінськ). Пізніше – суддею військового суду Київського гарнізону, суддею Арбітражного суду Києва, Київського апеляційного господарського суду. 

На сьогоднішньому засіданні Вищої ради юстиції також мають обрати заступника голови ВРЮ, сформувати склад секцій та обрати їх керівників, затвердити штатний розпис, що дозволить членам ради працювати на постійній основі.

Нагадаємо, Вища рада юстиції є колегіальним, незалежним органом України, відповідальним за формування суддівського корпусу та за ухвалення рішень стосовно порушень з боку суддів та прокурорів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: