У полоні бойовиків на Донбасі – близько 1000 людей

Дата: 05 Травня 2015
A+ A- Підписатися

У полоні бойовиків, що діють на сході України, на даний час перебуває близько тисячі людей. При цьому списки, що складаються українською стороною, на ситуацію не впливають.

Про це в ефірі “Громадського радіо” повідомив волонтер Віктор Майстренко, який вже більше року займається звільненням полонених.

І військові, і цивільні, які зараз у полоні, для держави в першу чергу – громадяни України. Міноборони, СБУ, волонтерам звільнити важливо кожного, і військових, і добровольців, і цивільних“, – говорить Майстренко.

При цьому, за його словами, списки, що складаються українською стороною, на ситуацію не впливають.

Списки, які формуються в Україні – це щось для самозаспокоєння, бо потім всі вони переписуються бойовиками і вони вже звільняють тих, кого вважають за потрібне“, – додає волонтер.

Він зазначає, що людям, родичі яких потрапили в полон, потрібно писати заяву в СБУ і дзвонити в усі можливі рухи та організації, які займаються звільненнями.

Нагадаємо, у січні президент Петро Порошенко на зустрічі із президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер та делегацією ПАРЄ, що перебувала в Україні з робочим візитом, повідомив, що у полоні на Донбасі перебуває більше 600 людей, та наголосив на необхідності активізації зусиль ПАРЄ зі звільнення українських заручників.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: