Справа Шеремета: захист підозрюваних досі не отримав матеріалів справи

Дата: 29 Травня 2020
A+ A- Підписатися

Захист підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Яни Дугарь повідомив, що адвокати так і не отримали матеріалів слідства.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Адвокат Микола Ореховський розповів, що, незважаючи на завершення досудового слідства, за тиждень адвокати так і не отримали матеріалів справи для ознайомлення, хоча такий обов’язок є. Захисники стверджують, що готові ознайомитися з матеріалами в максимально короткі строки й не планують затягувати цей процес. Водночас у Нацполіції не повідомили причини таких дій.

Нагадаємо, що нещодавно слідство в справі Шеремета змінило підозру Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко. 

Як відомо, правоохоронці повідомили про підозри в справі Шеремета щонайменше п’ятьом людям: медсестрі одного з парашутно-десантних батальйонів Яні Дугарь, лікарці й волонтерці Юлії Кузьменко (Лисиці), музикантові й добровольцю Андрію Антоненку (Riffmaster), добровольцям Владиславу та Інні Грищенко (Бучі й Пумі). Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в Україні.

Адвокати підозрюваних не вперше кажуть про фальсифікацію доказів. Захист підозрюваної Дугарь опублікував висновки експертів, які нібито спростовують докази її винуватості. 

Захист Антоненка також заявив, що експертиза ходи, яка нібито підтверджує причетність фігурантів справи до злочину, проведена з порушенням закону і містить маніпуляції. Зокрема, експерт, який проводив дослідження, не тільки отримав матеріали справи з порушеннями законодавства, але й не мав права проводити експертизу, адже в нього немає на це кваліфікації, бо його основною діяльністю є тренерство з карате.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: