Відповідальна за судову реформу у команді Зеленського провалила іспит до Верховного Суду

Дата: 21 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Реформою судової влади у команді Володимира Зеленського займатиметься Ірина Венедіктова – юристка, яка вибула з конкурсу до Верховного Суду 2016 – 2017 років. 

Про це повідомляють учасники кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”

Венедіктова Ірина Валентинівна отримала менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту.

Ірина Венедіктова

Ірина Венедіктова – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри цивільно-правових дисциплін, членкиня редакційної колегії журналів “Приватне право”, “Медичне право”, віце-президентка Фундації медичного права і біоетики України, голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету, суддя третейського суду з медичних справ. З 2005 року вона працювала завідуючою кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Ірина Венедіктова також працює радницею з питань юридичного аудиту в угодах зі злиття і поглинання у юридичній фірмі “Arbitis”. Учасники ініціативи зауважують, що кандидатка не вказала про цю роботу у своїй декларації.

Чоловік Венедиктової – Денис Колесник – працює у кіберполіції. У своїй декларації він не вказав автівки, що їх задекларувала його дружина.

Нагадаємо, що 18 квітня кандидат у президент України Володимир Зеленський представив свою команду, серед якої була Ірина Венедіктова.

Також, 25 лютого Венедиктова представляла кандидата в президенти Зеленського під час поїздки представників штабів у Брюссель. Під час представлення вона заявила, що всі вакансії у судах будуть швидко і якісно заповнені. За даними Української правди, у Зе-команді хочуть перезавантажити Вищу кваліфікаційну комісію суддів

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter