“Одужуй швидше!”: Кольченко написав листа Сенцову

Дата: 18 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Український політв’язень Олександр Кольченко написав листа своєму другу Олегу Сенцову, який голодував у російській колонії 5 місяців.

Про це повідомила російська правозахисниця Тетяна Щур, передає Укрінформ.

Лист, який написав Кольченко 11 жовтня, Олег уже отримав.

“Привіт, Олеже! Мені дуже шкода, що заявленої тобою мети так і не досягнуто, навіть частково. Мені вже наприкінці тижневого голодування здавалося, що всі наші старання марні, хоча я десь у глибині душі сподівався, що я помиляюся. Весь період твого голодування намагався наскільки можливо відслідковувати новини про тебе; дуже хвилююся за тебе. Дуже важко змиритися з думкою про те, що, перебуваючи тут, ти, як крихта, безсилий, не спроможний ні на що вплинути. Мені дуже важко уявити той ступінь, у якому ти почуваєшся втомленим і розчарованим”, – написав Олександр.

Також хлопець закликав Олега не впадати у відчай:

“Пам’ятай, що імперії не вічні, тирана скинуть. Із кожним днем упевненість у цьому дедалі сильніша. Одужуй швидше! Бережи себе”.

Олександр Кольченко почав голодування на підтримку свого друга Олега Сенцова 31 травня. Інших вимог, окрім звільнення Сенцова, у нього не було. Через тиждень він припинив голодування

“Змушений визнати, що я переоцінив свої сили – я виявився занадто слабким. Тому я вирішив припинити голодування”, – розказав він тоді. 

6 жовтня Сенцов був змушений припинити свій протест, що тривав 5 місяців, адже російські силовики пригрозили йому примусовим годуванням. Нещодавно сестра політв’язня повідомила, що на тлі виходу з голодування він потрапив у реанімацію. Російські силовики цю інформацію спростовують та розповідають про те, що за 10 днів Сенцов набрав втрачену під час протесту вагу. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: