Міліція визнала, що на підлітка у метро напали через національність

Дата: 28 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Працівника міліції притягнуто до відповідальності за неналежне несення служби.

 Як повідомляє сайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за результатами реагування омбудсмана на факт скоєння расистського нападу і групового побиття у київському метро підлітка Узу Девіда Харрісона, лінійне управління в метрополітені ГУМВС України в м. Києві перекваліфікувало відповідне кримінальне провадження з ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб) на ч. 2 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії, поєднане з насильством).

Крім того, за результатами проведеного службового розслідування, на якому наголошувалося в актах реагування Уповноваженого, працівника міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності за фактом неналежного несення служби на станції в день інциденту.

Нагадаємо, напад стався 19 серпня 2015 року близько 19:30 на станції метро “Позняки”. Група з близько десяти людей оточила темношкірого хлопця на станції. Вони почали провокувати бійку, по черзі штовхаючи хлопця і завдаючи йому удари з усіх боків. Чергового міліціонера при цьому на місці не було.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter