Голова комітету в Бундестазі назвав санкції проти Росії аморальними й домагається запуску “Північного потоку – 2”

Дата: 06 Липня 2022
A+ A- Підписатися

Німецькі “Ліві” в Бундестазі наполягають на припиненні санкцій проти Росії та початку перемовин щодо введення в дію газопроводу “Північний потік – 2”, щоб убезпечити постачання газу до Німеччини.

Про це заявив економічний експерт парламентської групи “Лівих”, голова комітету із захисту клімату та енергетики Клаус Ернст виданню Rheinische Post, пише “Європейська правда”.

Клаус Ернст

Ернст заявив, що на тлі енергетичної кризи федеральний уряд має зробити все можливе, щоб забезпечити енергопостачання до країни. 

“Для цього, незважаючи на війну, що порушує міжнародне право, треба говорити з Росією. У разі необхідності ввести в експлуатацію “Північний потік – 2″ на обмежений період, якщо постачання газу не може бути гарантовано іншим чином”, заявив політик.

Ернст сказав, що перебої з постачанням газу можуть завдати непоправної шкоди промисловому кістяку Німеччини, тому важливо не допустити нормування газу для промисловості.

Він також заявив, що уряд повинен забезпечити стримування цін на енергоносії за допомогою збільшення постачання, зокрема з Росії, і назвав санкції неефективними.

“Санкції енергетичної політики не працюють. Вони мають хоча б уповільнити російські сили. Війна продовжується невпинно. Навпаки, енергетичні санкції вигідні Росії. Вони означають, що, хоча продається менше, виторг від цих продажів загалом вищий… Росія продовжує добре заробляти на своїй сировині, а наші громадяни й наша економіка страждають від абсолютно хибної санкційної політики. На цьому тлі зберігати санкції в такий спосіб аморально”, – заявив Ернст.

Як відомо, Німеччина після окупації Кримського півострова почала розвивати проєкт “Північний потік – 2”На переконання голови Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник, це не може бути відповіддю на російську агресію в Україні. Вона нагадала, що  після Другої світової війни світ будувався так, що саме права людини стали фундаментом розбудови системи безпеки, а не економіка. Нормальна економіка неможлива, коли порушуються права людини. 

Відомо, що уряд Німеччини наразі вивчає плани експропріації частини “Північного потоку – 2”, розташованого на німецькій території, та її під’єднання до плавучого СПГ-терміналу.

З огляду на різке зменшення обсягів постачання газу з Росії федеральний уряд Німеччини оголосив рівень тривоги в так званому плані на випадок надзвичайної ситуації з газом.

Міністр економіки Німеччини Роберт Габек визнав, що Німеччину можуть чекати обмеження роботи промисловості через дефіцит газу, якщо обсяги постачання з Росії залишаться такими ж низькими. 

Нагадаємо, Російська Федерація під час повномасштабного вторгнення в Україну вчиняє геноцид проти українського народу, який супроводжується фільтрацією населеннявоєнними злочинами та злочинами проти людяності.  

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, Кремль не збирається обмежувати свою військову агресію Сходом України і планує повне знищення України.

Із 24 лютого до 4 липня Управління Верховного комісара ООН з прав людини підтвердило 4 889 випадків загибелі і 6 263 випадки поранення цивільних осіб. Лише в червні загинула 361 цивільна особа, а 1 029 – отримали поранення.

Із цієї кількості 51 загиблий та 206 поранених у 18 населених пунктах Луганської та Донецької областей, які перебувають під контролем збройних сил Російської Федерації та пов’язаних з нею незаконних озброєних груп.

310 загиблих та 823 поранених у 162 населених пунктах в областях або частинах областей, які перебували під контролем українського уряду на момент, коли сталися випадки загибелі або поранення цивільних осіб.

 В ООН наголошують, що реальні втрати набагато вищі.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну змусило 6,5 мільйона людей утекти за кордон. За підрахунками Міжнародної організації з міграції (МОМ), понад 8 мільйонів стали внутрішньо переміщеними особами.

У “Крим SOS” повідомляють, що з початку повномасштабного вторгнення в РФ опинилися понад 1,2 мільйона людей, щонайменше 200 тисяч з яких – діти. До цієї статистики входять як ті, яких окупаційні військові примусово депортували, так і ті, хто змушений був виїхати з безпекових міркувань.
 
Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар напередодні закликала ООН підтримати створення трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України. Вона наголосила, що якщо за злочини не карають, а винних не притягують до відповідальності, то вони будуть ще більшими. Джеппар переконана, що, навіть коли президент РФ Володимир Путін програє свою війну, бізнес із Росією має бути неможливим, доки винних не буде притягнуто до відповідальності за злочини в Україні.
 
За перші 100 днів неспровокованого повномасштабного вторгнення в Україну Росія заробила на експорті палива 93 мільярди євро. Основний покупець – країни Європейського Союзу.
 
Напередодні президент України Володимир Зеленський назвав неприйнятним таке тривале обговорення шостого пакета санкцій – у понад 50 днів. Голова МЗС України Дмитро Кулеба закликав країни ухвалити сьомий пакет санкцій, вказавши, що немає жодних раціональних пояснень для зволікання щодо ухвалення сьомого пакета. 
 
Українська влада закликає своїх громадян бути агентами змін, використовувати свої контакти з іноземними громадянами, переконувати їх у підтримці України та важливості проукраїнської політики у відповідь на неспровоковану війну Росії. 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter