Докази ролі Росії у розстрілі Майдану перебувають у ГПУ – Наливайченко

Дата: 16 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Документи, що підтверджують російський слід у розстрілі активістів Майдану, знаходяться в Адміністрації президента України і в канцелярії Генеральної прокуратури.

Як повідомляє “Інтерфакс“, про це заявив екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, коментуючи слова генерального прокурора Віктора Шокіна про те, що у Генпрокуратури немає відповідних матеріалів.

Я можу сказати і генеральному прокурору, і головне – журналістам і українцям, де знаходяться ці матеріали, щоб швидше Генеральна прокуратура їх знайшла і долучила до справи. Ці матеріали знаходяться на вулиці Банковій (Адміністрації президента України – ІФ), оригінали, я президенту особисто доповідав“, – сказав Наливайченко.

При цьому екс-глава СБУ додав, що ці документи офіційно знаходяться в канцелярії Генеральної прокуратури з його підписом, а також “з прізвищами і датами, коли, на дачі у кого, а конкретніше – на дачі у колишнього керівника СБУ, жив Сурков“.

За його словами, розсекречені Наливайченком як головою спецслужби відповідні документи, зібрані СБУ, знаходяться також в українських журналістів.

Крім того, Наливайченко заявив: “Недостатньо цих двох адрес? Називаю третю адресу: стадіон “Динамо”, російський “Витязь” вчить вбивати Небесну сотню. Шановні прокурори, оприлюдніть ці допити і не обманюйте людей“.

Нагадаємо, 20 лютого 2015 року Валентин Наливайченко повідомив, що снайперськими групами іноземців на Майдані Незалежності в лютому 2014 року керував помічник президента Росії Владислав Сурков.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: