Дискримінації зазнавали 15 відсотків переселенців в Україні – Міжнародна організація міграції

Дата: 29 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

В Україні 15 відсотків вимушених переселенців або членів їхніх домогосподарств зазнавали дискримінації.

Про це йдеться в дослідженні Міжнародної організації міграції, повідомляє “Інфтерфакс”.

Згідно з ним, 84 відсотків опитаних переселенців і члени їхніх домогосподарств не стикалися з дискримінацією, один відсоток респондентів не відповіли на запитання.

При цьому переселенці, які взяли участь у дослідженні, заявляли, що дискримінація відбулася при спробі орендувати житло або влаштуватися на роботу, а також у сфері охорони здоров’я. Також відбувалися випадки дискримінації при взаємодії з місцевими жителями і дітей в школах і дитячих садках.

Згідно з результатами дослідження, в березні 2017 року кількість переселенців, які зазнали дискримінації, становила 18 відсотків, у червні – 10.

Дослідження проводилося в серпні 2017 року. Загалом методом особистого інтерв’ю було опитано тисячу двадцять п’ять внутрішньо переміщених осіб у 24 областях України та Києві.

Як відомо, Україна посідає дев’яте місце у світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб.

Раніше громадські організації, які працюють з проблемами переселенців, вказували, що “Проект стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року” не відповідає нагальним потребам переселенців та суспільства.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: