Бюджет на 2017 рік недофінансовує потреби переселенців на 100 мільйонів

Дата: 19 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

Держбюджет на 2017 рік передбачає серйозне недофінансування потреб внутрішніх переселенців.

Про це заявив голова парламентського комітету з прав людини Григорій Немиря

“Не дивлячись на те, що кількість вимушено переміщених людей за 2016 рік збільшилась і становить близько 2 мільйонів осіб, а також те, що зріс індекс інфляції, видатки на фінансування потреб внутрішньо переміщених осіб майже на 100 мільйонів гривень менше ніж у 2015 році”, – цитує голову комітету його прес-служба. 

“Державний бюджет повинен не лише відповідати сучасним викликам в частині збільшення коштів на оборону та силові структури, а й враховувати потреби людей, які виїхали з окупованої території, проживають в зоні АТО, внутрішньо переміщених осіб та кримських татар як корінного народу”, – зауважує Григорій Немиря.

Повідомляється, що комітет відправив відповідний лист до голови Бюджетного Комітету парламенту із зауваженнями та пропозиціями. У ньому пропонується збільшення фінансування переселенців у бюджеті з урахуванням не лише соціальних виплат, а й необхідності забезпечення їх житлом. 

За даними Мінсоцполітики станом на 17 жовтня в Україні на обліку знаходяться 1 млн 681 тисяча 723 вимушених переселенців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: