Тренінг на тему зеленого адвокатування

Дата та час події: 09 Вересня 2018, 12:45
A+ A- Підписатися

CDN запрошує на тренінг “Дивись і дій крізь зелену призму”, який відбудеться 10–14 жовтня в Києві і збере учасників з України, Білорусі, Молдови та Росії. Цей тренінг є частиною довгострокової роботи CDN з розвитку і зміцнення Зеленого руху в регіоні.

У чому суть тренінгу?

Тренінг “Дивись і дій крізь зелену призму” ставить акцент на зеленій адвокації та кампаніях. Таким чином під час цього тренінгу:

– зрозуміємо причинно-наслідковий ланцюжок між громадськими проблемами і зеленими цінностями;
– дізнаємося про методи впливу на політики різних рівнів;
– знайдемо інструменти практичної підтримки співпраці, мобілізації та координації активістів.

Хто повинен подати заявку?

Ми шукаємо молодих людей з перерахованих вище країн, які зацікавлені темою або мають у ній досвід. Команда організаторів відбере учасників з дотриманням статевого і географічного балансу, а також з урахуванням різноманітності попереднього досвіду учасників, відповідно до теми заходу. 

Робоча мова тренінгу – російська та англійська.

Умови:

Проживання, харчування та транспортні витрати учасників будуть повністю компенсовані. Очікуємо, що учасники користуватимуться для проїзду найбільш економічним і екологічним видом транспорту (низька ціна + час пересування + викиди CO2). Щоб отримати відшкодування відповідно до внутрішніх правил процедури CDN, ми очікуємо, що учасники повноцінно братимуть участь у програмі.

Дедлайн подання заявки 9 вересня опівночі (CET).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: