Школа з прав людини для правозахисних громадських організацій (Харків)

Дата та час події: 09 Вересня 2018, 12:46
A+ A- Підписатися

Школа з прав людини – це сукупність освітніх заходів, спрямованих на підвищення рівня знань представників різних цільових аудиторій, з актуальних питань захисту прав людини через призму Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (ЄКПЛ) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Дедлайн – 9 вересня 2018 року.

Програма тренінгу пропонує Вам:

• покращити свої знання про права і свободи людини, гарантовані ЄКПЛ, і відповідну практику ЄСПЛ у процесі спілкування з провідними тренерами у цій сфері; 

• отримати відповіді на актуальні у Вашій діяльності запитання, зокрема:
– загальні принципи застосування ЄКПЛ і практики ЄСПЛ;
– захист права власності через призму статті 1 Першого протоколу до ЄКПЛ;
– виявлення ситуацій дискримінації через призму статті 14 ЄКПЛ;
• удосконалити навички застосування стандартів у сфері прав людини шляхом вирішення навчальних кейсів.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у тренінгу, що відбудеться 27–28 вересня 2018 року в Харкові, Вам необхідно надіслати наступні документи на адресу Yevhen.Avramenko@osce.org до 9 вересня 2018 року:

• резюме;
• мотиваційний лист (окремим документом обсягом до 1 арк.) із обґрунтуванням важливості участі у тренінгу для Вас.

За результатами відбору лише потенційні учасники отримають повідомлення про можливість участі в тренінгу в Харкові до 12 вересня 2018 року.

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста Харкова в межах тарифу “купе”, “Інтерсіті 2 клас” або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори Школи.

Заходи проводяться в межах проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Верховним Судом і ГО “Український інститут з прав людини” за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: