Прес-конференція “Чому Україна відкладає Римський статут “на потім” і чим це нам загрожує”

Дата та час події: 13 Липня 2016, 18:14
A+ A- Підписатися

13 липня о 13:00 в Українському кризовому медіа центрі (Український дім на Європейській площі, м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція “Чому Україна відкладає Римський статут “на потім” і чим це нам загрожує”. 

Як відомо, червневі зміни до Конституції України в частині правосуддя, ухвалені парламентом та підписані президентом, відтермінували можливість ратифікації Римського Статуту Міжнародного Кримінального Суду (МКС) на три роки. Таким чином, Україна заблокувала собі шлях до одного з найбільш ефективних на сьогодні міжнародних механізмів встановлення правосуддя, який, до того ж, має надважливе значення для встановлення верховенства права всередині країни. Тим часом, підконтрольні проросійським бойовикам ОРДЛО продовжують завдавати людських та матеріальних втрат Україні, створюючи загрозу для миру і безпеки в усьому світі.

Чим це загрожує Україні відтермінування ратифікації Римського Статуту? Чи відповідає українське законодавство положенням Римського Статуту? Як категорично негативна позиція української влади може вплинути на партнерство та відносини між Україною та ЄС?

Ці питання обговорюватимуть:

David Donat Cattin, професор, генеральний секретар міжнародної організації “Парламентарії за Глобальні Дії” (Parliamentarians for Global Action).

Barbara Lochbihler, член Європейського парламенту (Німеччина), заступник голови підкомітету з прав людини, співзасновниця Програми щодо міжнародного права та прав людини міжнародної організації “Парламентарії за Глобальні Дії” (Parliamentarians for Global Action).

Mark Pritchard, член парламенту (Палата громад Великобританії), голова Нацональної Групи Великобританії міжнародної організації “Парламентарії за Глобальні Дії” (Parliamentarians for Global Action).

Graham Jones, член парламенту (Великобританія), член міжнародної організації “Парламентарії за Глобальні Дії” (Parliamentarians for Global Action).

За додатковою інформацією прохання звертатись до Марії Іваник: +380507058672, ccl.org.ua@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: