Конкурс матеріалів на тему становища ЛГБТ-спільноти та прав людини в Україні “Charlie Award”

Дата та час події: 11 Жовтня 2017, 23:59
A+ A- Підписатися

Шановні журналісти та працівники засобів масової інформації! Оголошується прийом робіт на отримання другої премії “Charlie Award”, що присуджується журналістам, які пишуть на тему становища ЛГБТ+ спільноти та прав людини в Україні.

Якщо ви журналіст(ка), який залучений(а) до суспільних і громадських справ, та є автором матеріалів на тему життя ЛГБТ+ людей, їхніх прав та їх порушення, а ваші матеріали мають потенціал змінювати свідомість українського суспільства, спрямовані на подолання гомофобії та поширення ідей гендерної толерантності, запрошуємо вас до участі!

Просимо надіслати ваші конкурсні матеріали через встановлену на сайті аплікаційну форму до 11 жовтня 2017 року.

У конкурсі можуть приймати участь журналістські матеріали усіх жанрів (статті, розслідування, аналітичні статті, репортажі, радіопрограми, телепрограми, відеоролики тощо), які були створені та поширені у засобах масової інформації у період з 11 жовтня 2016 року до 11 жовтня 2017 року. Один конкурсант може надіслати не більше трьох матеріалів.

У 2017 році премія “Charlie Award” присуджуватиметься вдруге. Буде відзначений автор та матеріал, який, на думку журі конкурсу, найбільше сприяв переосмисленню читачами свого ставлення до ЛГБТ+ людей та викорінення гомофобії зі свідомості. Матеріали мають утверджувати ідею рівних прав для усіх громадян, незалежно від їх сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Результати конкурсу будуть оголошені 16 листопада 2017 року у Міжнародний День толерантності. Переможця чекає грошова винагорода у розмірі 5 тисяч гривень.

Для детальнішого ознайомлення із метою премії, умовами конкурсу, та переможцями минулих років, просимо відвідати інтернет-сторінку http://www.award-charlie.com/ Відвідавши сторінку, ви також зможете зв’язатися з організаторами для з’ясування усіх питань, які у вас виникнуть.

Також запрошуємо вподобати сторінку премії у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/AwardCharlie/

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: