Активісти “Жовтої стрічки” запустили чат-бот для збору інформації про воєнні злочини росіян на ТОТ
Активісти руху спротиву “Жовта стрічка” створили чат-бот “Очі” для збору інформації про воєнні злочини росіян на тимчасово окупованих територіях України.
Про це активісти повідомили у своєму телеграм-каналі.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_14-45-38_.jpg)
“Кожен злочин окупантів проти українського народу має бути покараний. Усі винні мають понести покарання. Якщо ти, або твої знайомі стали свідками воєнних злочинів окупантів, то повідомляй у чат-бот “Очі”, — закликали українські партизани.
Зазначається, що вся зібрана інформація передається у відповідні органи та організації, які займаються розслідуванням та притягненням до відповідальності злочинців.
Нагадаємо, у вересні 2023 року активісти руху спротиву “Жовта стрічка” запустили чат-бот “Бачимо АІ” для розпізнавання колаборантів та організаторів псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях.