“Гонщики продовжують тиснути”: журналіст Ткач повідомив про SMS-бомбінг за матеріал про київських стрітрейсерів

Дата: 06 Жовтня 2022
A+ A- Підписатися

Журналіст “Української правди” Михайло Ткач повідомив про SMS-бомбінг та численні дзвінки після виходу його сюжету “Форсаж під час війни. Як мешканців столиці тероризують вуличними гонками”.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Фото: Михайло Ткач

За словами медійника, він отримав багато SMS та дзвінків з невідомих номерів.

“Близько 200 смс за пів години. Дзвінки з турецьких, французьких, британських номерів. Шановні гонщики, всі розмови я записую, номери з яких мені дзвоните ви або ваші друзі, теж. Просто, щоб потім для вас не було несподіванки”, – написав Ткач.

У сюжеті журналісти “УП” зазначали, що гуркіт моторів автівок стрітрейсерів у Києві виглядає зухвало і щонайменше недоречно тоді, коли багато українців унаслідок російської агресії живуть з посттравматичним синдромом. 

Ткач також нагадав, що 26 червня Київрада заборонила на час воєнного стану рух транспортних засобів без шумопоглиначів.

“Ми навмисно не розповідаємо, а лише показуємо те, що нам довелося побачити на київських вулицях. Бо цей матеріал, очевидно, не потребує жодних коментарів, а лише жорсткої реакції відповідних правоохоронних органів і, як наслідок, повного зникнення вуличних перегонів та гучних авто з київських вулиць”, – йдеться в дописі до сюжету.

Журналіст закликав усіх до діалогу без погроз.

“Спроби тиску залиште, будь ласка. Наразі мене визнано потерпілим у семи кримінальних провадженнях, і витрачати час та сили на восьме я не хочу.  Бо має бути й буде таким чином. Я, як журналіст, продовжую звертати увагу на проблему – просто показую як є, навіть без закадрових коментарів”, – написав він. 

Нагадаємо, що Офіс генерального прокурора (ОГП) з початку року зареєстрував 74 правопорушення за “журналістськими” статтями, це майже втричі менше, ніж минулого року: тоді таких було 201.

Йдеться про такі статті Кримінального кодексу як “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”, “Погроза або насильство щодо журналіста”, “Умисне знищення або пошкодження майна журналіста”, “Посягання на життя журналіста” та “Захоплення журналіста як заручника”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter