За два місяці 16 потерпілих від домашнього насильства скористалися кризовою кімнатою в Києві

Дата: 23 Липня 2020
A+ A- Підписатися

За два місяці кімнатою кризового реагування для потерпілих від домашнього насильства в Києві скористалися 16 людей, які опинилися в складній ситуації.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

“Потреба в кризових кімнатах у міста з’явилася вже досить давно. Час роботи першої лише підтвердив необхідність таких закладів. Із цих 16 осіб, які перебували в установі, – 11 жінок та п’ять дітей віком від дев’яти місяців до 83 років. Вісім жінок потерпали від насильства з боку своїх чоловіків, дві – з боку синів, одна – з боку батька. Усі постраждалі особи були доставлені в нічний час та вихідні дні співробітниками поліції. Над усіма постраждалими вчинялося домашнє насильство фізичного характеру. Вони зазнавали регулярного побиття, погроз, одна з жінок зазнавала насильства сексуального характеру”, – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що по послуги звертались і чоловіки.

Зокрема, вісім осіб телефонували до міської служби довіри, скаржилися, що страждають від домашнього насильства, уточнювали алгоритм поселення, але так і не вирішили поселитися.

У КМДА нагадали, що звернутися на телефон довіри можна за номерами 044 272-15-00 з мобільного та 15-00 зі стаціонарного. Психологічну підтримку можуть отримати всі, хто її потребує.

Нагадаємо, 26 травня в Києві відкрили першу кімнату кризового реагування для жертв домашнього насильства. Заклад може одночасно приймати вісім осіб. До кімнати на 10 діб зможуть потрапити як жінки, так і чоловіки. Наразі кімнату відкрили на правому березі Києва, однак у планах відкриття подібної кімнати на лівому березі. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: