Як податися до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях – алгоритм дій

Дата: 02 Серпня 2023
A+ A- Підписатися

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров оприлюднив детальний алгоритм дій для громадян, які бажають зареєструватися в резерв фахівців для роботи на деокупованих територіях.

Про це політик повідомив на своїй сторінці.

Він нагадав, що Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) продовжує приймати заявки.

До резерву запрошують спеціалісти різних напрямів. Загалом на вибір претендента є два десятки напрямів роботи.

Агентство зараховує людину до резерву на підставі електронної анкети. Для заповнення анкети потрібно перейти за посиланням та зробити такі кроки:

Крок 1: Зареєструйтеся в системі. Для цього натисніть “Реєстрація нового користувача”.

Крок 2: Після реєстрації у вкладці “Мій резерв” заповніть анкету. Будь ласка, уважно заповніть усі поля анкети та перевірте коректність внесення інформації.

 Крок 3: Очікуйте на зазначену вами в анкеті адресу електронної пошти повідомлення від НАДС щодо зарахування чи відмову в зарахуванні до резерву з відповідним обґрунтуванням.

 Крок 4: Протягом п’яти календарних днів після отримання підтвердження про зарахування до резерву пройдіть тестування на загальну ерудицію, а також заповніть мотиваційний опитувальник.

Крок 5. Ваша анкета вже доступна для потенційних роботодавців. Очікуйте на лист або дзвінок із пропозицією працевлаштування.

Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи – не зволікайте, долучайтеся до резерву.

Рефат Чубаров

Нагадаємо, раніше Представництво президента України в Автономній Республіці Крим та Мінреінтеграції заявили, що задля функціональності державних та правоохоронних органів, уникнення хаосу та врегулювання практично всіх безпекових, медичних та гуманітарних питань у Криму потрібно буде відразу після деокупації півострова відновлювати публічне управління. Тому в Україні вже зараз активно готують майбутніх фахівців. 

Напередодні представниця президента України Таміла Ташева повідомила, що близько тисячі анкет уже заповнено на сторінці НАЗК. 80% з них стосуються роботи в Криму. Раніше вона повідомляла, що тільки для деокупованого Криму знадобляться 50 тисяч спеціалістів різних галузей. 
 
Раніше голова НАДС Наталія Алюшина зауважила, що ще у квітні 2022 року під час опитування держслужбовців був великий попит щодо відновлення деокупованих територій і перехідного правосуддя.
 
Наприкінці липня уряд закликав гуманітарні та волонтерські організації України створити кадровий резерв для майбутньої роботи в деокупованому Криму
 
Раніше ZMINA повідомляла, що для підготовки кадрового резерву Представництво президента України в АРК  спільно з експертами та Фондом Східна Європа, зокрема, розробило онлайн-курс із підвищення кваліфікації для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування щодо окремих аспектів державної політики з питань деокупації й реінтеграції півострова “ProKrym: державна політика реінтеграції Криму”.
 
Після більш ніж чотирьох місяців від запуску цього просвітницького онлайн-курсу на нього зареєструвалися понад 17 177 небайдужих громадян, 15 200 із яких уже отримали сертифікат. 
 
Усі представлені лекції мають субтитри кримськотатарською мовою та корисні посилання на додаткові матеріали для кращого розуміння контексту політичних процесів, що відбулися в українському Криму. 

Як відомо, у КНУ ім. Т. Шевченка також напрацювали освітні магістерські програми для підготовки кадрового резерву із питань реінтеграції Криму, а саме – “Постконфліктне врядування” та “Урядування на повоєнних територіях”. Вони розраховані як на держслужбовців, так і на всіх, хто хотів би працювати на деокупованих територіях.

Напередодні президент України Володимир Зеленський попередив росіян, щоб вони залишили український Крим, “поки міст хоч якось працює”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter