Вночі війська РФ обстріляли Чернігівщину та Дніпропетровщину: є пошкодження енергетичної інфраструктури та поранена
У ніч проти 4 жовтня війська РФ завдали ударів по Чернігівській області, зокрема і по самому обласному центру. Під прицілом були об’єкти енергетики. Крім того, окупанти атакували Дніпропетровщину, там є поранена.
Про це повідомили пресслужба ДСНС, голова Чернігівської МВА Дмитро Брижинський, та “Чернігівобленерго“.
Наслідки російського обстрілу ДніпропетровщиниТак, унаслідок атаки пошкоджень зазнав об’єкт критичної інфраструктури в Чернігові. Там спалахнула пожежа.
Як повідомили у “Чернігівобленерго”, під час чергової дронової пошкоджені одразу кілька важливих об’єктів електропостачання, через що аварійні відключення торкнулися близько 50 тисяч споживачів.
Там також заявили, що наразі енергетики ліквідовують наслідки атаки. Водночас в області продовжує діяти графік погодинного відключення електропостачання за принципом “три через три”.
“Робимо все можливе, щоб додаткових відключень, попри ситуацію, не було. Щобільше – сподіваємось, що не в пікові години відключення будуть навіть полегшені”, – додали там.
Наслідки російського обстрілу ДніпропетровщиниУ Дніпрі пошкоджена інфраструктура.️
У Покровській громаді Синельниківського району поранень зазнала 51-річна жінка, знищений приватний будинок, ще два пошкоджено, горіла господарча споруда.
Також зазначається, що у ️Межівській громаді через влучання безпілотник – загорівся гараж – пожежу ліквідували.
У Нікопольському районі обстріляли Покровську громаду – обійшлося без жертв.
Нагадаємо, у ніч на 3 жовтня унаслідок обстрілів російських військових у ніч на 3 жовтня у Харківській області травмувались цивільні, а також лишились руйнування інфраструктури, зокрема на Полтавщині та Дніпропетровщині.