Російських військових, які не хочуть воювати, залякують репресіями проти родичів

Дата: 20 Березня 2022
A+ A- Підписатися
Воєнна розвідка України фіксує зростання відмов російських військових брати участь у війні. Але тих, хто відмовляється воювати проти України, командири підрозділів залякують кримінальною відповідальністю та репресіями проти родичів.
 
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
 
Джерело: Міноборони Росії

Усвідомлюючи своє майбутнє, “освободители” також масово звертаються до своїх родичів з проханням посприяти їх поверненню додому. Командири окупаційних підрозділів намагаються ізолювати “відказників”, які відмовляються від подальшої участі у війні від решти особового складу та тримати під охороною. Залякують кримінальною відповідальністю та репресіями проти родичів”, — зазначили у ГУР МОУ.

За даними розвідників, на Херсонщині та Миколаївщині в підрозділах загарбників, які брали участь у безпосередніх бойових зіткненнях з українськими воїнами, різко збільшується кількість так званих “відказників”. Побачивши реальну силу захисників України та зрозумівши свої найближчі перспективи, ворога вже не цікавить легкий заробіток та можливість мародерства, які їм обіцяли перед вторгненням в Україну.

Водночас на території країни-агресора після звернення родичів “відказників” до військових частин їх запевняють, що з солдатами все добре і вони перебувають на території Криму.

“Нагадуємо, що за здійснення військових злочинів проти народу України всі винні будуть притягнуті до відповідальності. Радимо представникам окупаційних військ якнайшвидше складати зброю та шукати можливість здаватися в полон. Це єдина можливість зберегти своє життя та уникнути репресій з боку російської влади”, — додали у Головному управлінні розвідки.

Нагадаємо, що в Україні з’явилися табори для російських військовополонених. Про це заявила Генпрокурорка Ірина Венедіктова.

У МВС наголосили на тому, що з російськими полоненими в Україні поводитимуться відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, а згодом вони працюватимуть на відновлення української економіки.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter