В Україні запрацювала платформа з протидії кібербулінгу
В Україні створили інформаційну платформу протидії кібербулінгу, де можна знайти поради психологів та фахівців з інформаційної гігієни та права.
Про це повідомляє “Детектор медіа”.
До створення інформаційної платформи команда проєкту залучила українських психологів, а також експертів у галузі інформаційної гігієни та права.
На платформі зібрали практичні поради експертів про те, як справлятися з кібербулінгом, юридичні рекомендації, реальні історії підлітків, які стикалися з цькуванням, а також перелік ресурсів, фільмів і подкастів про інформаційну безпеку.
Як інформує видання, проєкт створений для зменшення негативного впливу кібербулінгу на підлітків, а також для інформування батьків про його ознаки та наслідки.
За даними дитячого фонду ООН UNICEF (ЮНІСЕФ), приблизно 37% молодих людей у віці від 12 до 17 років стикалися з булінгом в інтернеті, до того ж 30% з них неодноразово. 29% опитаних українських підлітків були жертвами інтернет-цькування. З них 16% пропускали шкільні заняття через кібербулінг.
Ознайомитися із платформою можна за посиланням.
Проєкт ініціювала ГО GoLocal за підтримки E-Governance Academy. До створення платформи долучили українських психологів й експертів у галузі інформаційної гігієни.
Нагадаємо, на початку липня 2022 набула чинності поправка до Кримінального кодексу Японії, відповідно до якої за образу людини в інтернеті можна потрапити до в’язниці.