В Україні стартувала кампанія CRIME(A): навіщо вона та як до неї долучитись?

Дата: 03 Березня 2021
A+ A- Підписатися

В Україні запустили міжнародну громадську ініціативу CRIME(A),

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Громадські організації об’єдналися, щоб привернути увагу людей у всьому світі до злочинів Росії в окупованому Криму, опублікували Маніфест “Про злочини Росії в Криму” і закликають кожного долучатися до нього.

“Допоки з українського півострова не піде останній російський солдат, світова спільнота має розуміти: окупація Криму – це злочин Росії. Злочин, про який не можна мовчати та який не може залишитися безкарним”, – мовиться в маніфесті ініціативи.

Зокрема, долучитися до ініціативи можуть люди, організації та компанії у всьому світі.

Для цього потрібно:

1. Підтримати маніфест “Про злочини Росії в Криму” на сайті проєкту.

2. Поширити інформацію про ініціативу CRIME(A) у соціальних мережах з #CRIME_A.

3. Опублікувати в соціальних мережах зображення зі своїм іменем, назвою організації чи компанії без літер “А”, щоб привернути увагу до кампанії CRIME(A).

Інформація на сайті кампанії доступна українською та англійською мовами. Ініціативу підтримало Міністерство закордонних справ і зарубіжні дипломатичні установи України у всьому світі.

“На моє переконання, ця ініціатива дозволить розповісти світові про злочини Росії в новий, нестандартний, але доступний спосіб. Причому не лише дипломатам і урядам, а так, щоб це обговорювали громадяни інших країн. Це важливо, тому що злочинні дії Росії становлять загрозу не лише для нас, а й для інших держав та їхніх громадян”, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Ініціатор ідеї – креативне агентство Banda. Внесок агентства, як і інших партнерів проєкту, здійснювався на безоплатній основі.

Партнери проєкту – Міністерство закордонних справ України, Український інститут, Меджліс кримськотатарського народу, Кримська правозахисна група, Крим SOS, ZMINA, Медійна ініціатива за права людини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: