В Одесі місцевий ТЦК почав службову перевірку після заяв дівчини про побиття

Дата: 14 Травня 2024
A+ A- Підписатися

В Одесі місцевий ТЦК та СП почав службову перевірку інциденту, за наслідками якого дівчина отримала тілесні ушкодження. 

Про це розповіли в Одеському ТЦК та СП. 

Скриншот публікації kkto14jrelx2 в інстаграмі

Про інцидент дізнались із соцмереж потерпілої Антоніни Токмакової

За словами дівчини, вона разом з кількома друзями-чоловіками прийшла до відділку поліції, щоб написати заяву на таксиста. Той, як переконує потерпіла, залив їхню компанію перцевим балоном, коли дізнався про кількість адрес, на які треба буде їхати. 

“Під час написання заяви до районного відділку поліції з милицею зайшов чоловік у військовій формі. Представився співробітником ТЦК. Потім він вийшов. Після того як заява була написана, поліція відмовилася нас відпускати… На питання: “Що відбувається?” – мені відповіли: “Тепер почекаємо ТЦК”, – пригадує дівчина. 

За словами потерпілої, у відділку поліціянти на словах звинуватили її у вчиненні дрібного хуліганства та разом з друзями протримали дві години. 

“Приблизно до 11-ї години двох хлопців відпустили (їм по 19 років). Одного з хлопців відмовилися відпускати. Я відмовилася йти та покидати друга. І ось тут з’являється чоловік з милицею, заводячи за собою ще двох військових. Вони сказали, що мого друга зараз везуть на Канатну, 86, “переночувати” і далі “розбиратимуться”, – розповідає Токмакова. 

Дівчина назвалася партнеркою затриманого хлопця та спитала, чи може поїхати з ним. Коли, за її словами, вона отримала позитивну відповідь від військових, то намагалася сісти до автобуса, де вже тримали її друга. 

“Ми починаємо виходити з райвідділу, мій друг іде попереду. Він перший заходить до автобуса, і тут працівник ТЦК відштовхує мене від дверей, заходить і автобус починає їхати. Я впала від його поштовху, а коли піднялась, то почала знімати номери і побігла, щоб зняти водія. Почала стукати йому у вікно. Мені чесно було страшно”, – каже дівчина. 

Невдовзі, за словами Токмакової, від будівлі райвідділку в її бік підбіг чоловік з милицею та вдарив. Цей момент дівчина змогла зафіксувати на відео. 

Потерпіла змогла зафіксувати побої в лікарні. 

Скриншот публікації kkto14jrelx2 в інстаграмі

В Одеському ТЦК та СП пообіцяли, в разі доведення провини їхніх працівників, притягнути тих до відповідальності згідно з чинним законодавством.

“Керівництво Одеського обласного ТЦК та СП засуджує будь-які прояви насильства та співпрацює з правоохоронними органами для встановлення реальних обставин”, – запевнили там. 

У поліції Одеси на момент написання новини офіційно інцидент не коментували.

Нагадаємо, що нещодавно в Кривому Розі в ТЦК та СП помер чоловік. Посадовці кажуть про нібито напад епілепсії, але рідні переконують, що загиблого побили перед смертю, а епілепсії він ніколи не мав. 

Слідство в справі ведуть щодо перевищення повноважень, що призвело до смерті. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter