“Укрзалізниця” може припинити співпрацю з РЖД

Дата: 23 Січня 2015
A+ A- Підписатися

“Укрзалізниця” припинить співпрацю з “Російською залізницею” (РЖД) у випадку співпраці компанії з бойовиками на сході України. Залізничне сполучення з Кримом Україна наразі поновлювати не планує.

Про це на прес-конференції заявив виконуючий обов’язки генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Максим Бланк, повідомляє “Українська правда” з посиланням на “УНІАН“.

Він також зазначив, що на даний час “Укрзалізниця” взаємодіє з “Російською залізницею” у звичайному режимі.

Окрім того, Бланк наголосив, що РЖД не веде жодних переговорів із представниками Кримської залізниці і не є ані оператором, ані учасником залізничного сполучення із Кримом.

Водночас, за його словами, “Укрзалізниця” не бачить можливості для відновлення залізничного сполучення з анексованим Кримом через питання безпеки пасажирів.

На сьогоднішній день ситуація тільки погіршується з точки зору безпеки. Я не бачу будь-яких передумов для скасування попередніх рішень“, – підсумував Бланк.

Нагадаємо, на думку правозахисників Кримської польовій місії з прав людини (КПМ), це рішення суперечить Конституції України, оскільки суттєво обмежує права людини і громадянина. Також це рішення суперечить ст. 5 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”. Рішення про скасування перевезень було прийнято несподівано, мешканці Криму не були поінформовані завчасно, а відсутність організації пішого перетину кордону у перші дня після скасування призвела до величезних заторів на шляхах, зазначають правозахисники. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: